امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۲۰:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 84662
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۲۷
تعداد بازدید: 14
به گزارش خبرنگار فارس، رضا نگهبان شهردار منطقه 7 افزود: برنامه ریزی ها به منظور برگزاری همایش یکروزه " شهرسازی ایرانی– اسلامی /چالش ها و راهبردها " ...

به گزارش خبرنگار فارس، رضا نگهبان شهردار منطقه 7 افزود: برنامه ریزی ها به منظور برگزاری همایش یکروزه " شهرسازی ایرانی– اسلامی /چالش ها و راهبردها " "از سال گذشته آغاز شده و این همایش یکشنبه چهارم خرداد از ساعت 9 تا 17 برگزار می شود.

شهردار منطقه 7 با تأکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص توسعه و ترویج معماری ایرانی اسلامی در کلان شهر تهران و پیگیری شهرداری و شورای اسلامی شهر تهران در این خصوص افزود:شهرداری منطقه 7 در نظر دارد، همایش بزرگ و فرامنطقه‌ای شهر‌سازی ایرانی اسلامی، چالش ها و راهبردها را هر چه مطلوب‌تر و کاربردی‌تر برگزار کند.

 نگهبان افزود :این همایش پس از نشست های مکرر کارشناسی در 5 محور اصلی از جمله بازآفرینی فضاهای عمومی با رویکرد ایرانی – اسلامی ، شهروند / شهرداری و مدیریت مشارکتی ، توسعه پایدار شهری ، ظرفیت های اقتصادی و فرصت های سرمایه گزاری و همچنین رویکرد فرهنگی – اجتماعی در توسعه شهری برگزار خواهد شد.

شهردار منطقه 7 خاطر‌نشان کرد: یکی از اهداف برگزاری این همایش احصاء و احیاء فرهنگ شهر‌سازی ایرانی اسلامی است و امید است با برگزاری این همایش‌ها و پرداختن به مسائل کاربردی مطرح شده، در مسیر اجرایی شدن هر چه بهتر راهبرد‌ها و حل معضلات شهری گام برداریم تا مسائل مطرح شده با نگاهی عملیاتی و اجرایی در دستور کار قرار گیرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها