امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۰:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 84666
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۲۷
تعداد بازدید: 23
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس،‌کامیبز مصطفی‌پور در نشست تخصصی «توسعه اجتماعی با تاکید بر ابعاد مفهومی و توسعه شهری»‌که صبح امروز با حضور دانشجویان و ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس،‌کامیبز مصطفی‌پور در نشست تخصصی «توسعه اجتماعی با تاکید بر ابعاد مفهومی و توسعه شهری»‌که صبح امروز با حضور دانشجویان و اساتید در دانشکده علوم اجتماعی و ارتباطات دانشگاه علامه برگزار شد، اظهار داشت: شهردار تهران برای اینکه رابطه اندیشه و عمل نزدیکتر شود در دوره جدید ابلاغ کرده است که در نشست‌های تخصصی در دانشگاه‌ها برگزار شود.

وی تصریح کرد: مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران نیز در همین راستا اقدام به برگزاری جلسات تخصصی در سطح دانشگاه‌ها نموده است و یکی از موضوعاتی که در این نشست‌ها مورد بحث قرار می‌گیرد (توسعه اجتماعی) است.

مصطفی‌پور خاطر نشان کرد:  اولین سابقه توسعه اجتماعی در ایران به سال 1357 و در نهایت به سال 78 برمی‌گردد که در دوره جدید مدیریت شهری بنا شده است به موضوع توسعه اجتماعی نگاه ویژه‌تری شود.مدیر مطالعات اجتماعی مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران گفت: در این زمینه اقدامات خوبی صورت گرفته است و برنامه‌های اول تا چهارم و همچنین اسناد بالادستی مورد بررسی قرار گرفته است ضمن اینکه از نظرات اساتید برای تدوین سند توسعه اجتماعی استفاده شده است.

وی گفت: یکی از معاونت‌های مهم شهرداری که می‌تواند در اجرای سند توسعه اجتماعی موثر عمل کند، معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها