امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۵:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 84689
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۲۷
تعداد بازدید: 94
حجت‌الاسلام موسی غضنفر آبادی عضو کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ ...

حجت‌الاسلام موسی غضنفر آبادی عضو کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ قاطعیت دستگاه قضا در مجازات خاطیان پرونده‌های مالی از جمله مه‌آفرید خسروی ـ که امروز حکم اعدامش به اجرا درآمد ـ را موجب عبرت دیگران خواند و گفت:‌ قاطعیت قوه قضائیه در پرونده‌های فساد مالی، راه را بر سوء‌استفاده‌های احتمالی در آینده می‌بندد.

وی در این باره اضافه کرد: افرادی که ممکن است انگیزه چنین تخلفاتی در حوزه مالی داشته باشند،‌با مشاهده قاطعیت قوه قضائیه در برخورد با اختلاس‌ها درمی‌یابند که ارزش ندارد از راه‌های خلاف قانون و خلاف شرع ثروت بیاندوزند،‌ چرا که سرنوشتی این چنین در انتظارشان است.

غضنفرآبادی درباره پیشنهاد برگزاری علنی دادگاه رسیدگی به تخلفات اقتصادی گفت:‌ برای حضور در دادگاه،‌ محدودیتی وجود ندارد،‌ اما برای نشر در مطبوعات همان‌طور که رهبر معظم انقلاب تأکید فرموده‌اند نباید پیش از صدور حکم قطعی و اثبات مجرمیت،‌ نام کسی در اختیار رسانه‌ها قرار داده شود، مگر اینکه خود دادگاه،‌ چنین تشخیص دهد.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها