امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۷:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 84722
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بروجرد، حجت‌الاسلام والمسلمین غلامرضا گودرزی ظهر امروز در گردهمایی رزمندگان دفاع مقدس که در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بروجرد، حجت‌الاسلام والمسلمین غلامرضا گودرزی ظهر امروز در گردهمایی رزمندگان دفاع مقدس که در سالن فجر شهرستان بروجرد برگزار شد، انقلاب اسلامی را وعده‌ای الهی دانست.

این مسئول با اشاره به اینکه 36 سال از عمر با برکت انقلاب می‌گذرد، گفت: این وعده الهی در 22 بهمن ماه 1357 با ایمان راسخ ملت ایران و رهبری پیامبرگونه بنیانگذار انقلاب حضرت امام خمینی(ره) به وقوع پیوست.

وی خاطرنشان کرد: ملت ایران که تجربه ذلت و سرکوبی هویت را در دوران طاغوت چشیده بودند، به ندای امام لبیک گفته و با غلبه بر رژیم منحوس طاغوت، انقلابی را آفریدند که از آن به عنوان معجزه قرن یاد می شود.

حجت‌الاسلام گودرزی با اشاره به اهداف انقلاب در ایران، افزود: سقوط رژیم طاغوت و جایگزینی حکومت اسلامی، یکی از اهداف انقلاب اسلامی ایران بود.

وی اضافه کرد: بیداری اسلامی که در کشورهای دیگر به راه افتاده است، از دیگر برکات انقلاب اسلامی در ایران است.

نماینده ولی فقیه در قرارگاه نجف اشرف سپاه یکی دیگر از اهداف ایجاد انقلاب اسلامی را فراهم نمودن مقدمات ظهور امام عصر (عج) عنوان کرد.

حجت‌الاسلام گودرزی استکبار ستیزی را از دیگر اهداف تحقق انقلاب اسلامی ایران عنوان و تصریح کرد: دشمنان زمانی که متوجه اهداف انقلاب شدند، منافع خود را در خطر دیده و با تجهیز همه جانبه رژیم بعث عراق و صدام ملعون، سعی در براندازی انقلاب داشتند.

وی تاکید کرد: صدام به خیال خام خود گمان می‌کرد، در فاصله‌ای 6 روزه کشور را فتح کرده و قدرت را به دست بگیرد.

وی تصریح کرد: بر خلاف تصورات دشمن، رزمندگان اسلام با دستانی خالی اما اراده‌ای آهنین و با تجهیز به سلاح ایمان، در برابر دشمن تا بن دندان مسلح ایستادگی کرده و اجازه ندادند، حتی یک وجب از خاک کشور اشغال شود.

نماینده ولی فقیه در قرارگاه نجف اشرف سپاه بیان داشت: رزمندگان با مقاومتی مثال‌زدنی و با تاسی از فرامین رهبر و مقتدای خود، نقشه‌های دشمن را نقش بر آب کرده و به دنیا ثابت کردند با تمام توان از عزت و شرافت میهن خود دفاع کرده و تا پای جان به اهداف والای انقلاب پایبند هستند.

حجت‌الاسلام گودرزی گفت: کسانی که اکنون داعیه حمایت از حقوق بشر را دارند و ایران را به ساخت سلاح هسته‌ای متهم کرده و آن را محور شرارت می‌دانند، در جنگ بر علیه ایران با استفاده از سلاح‌های شیمیایی، برخی از شهرهای کشور را موشک‌باران شیمیایی کرده و غیر نظامیان بی‌گناه را به خاک و خون کشیدند.

وی عنوان کرد: دشمن پس از شکست مفتضحانه در جنگ نظامی، فصل دیگری از جنگ را بر علیه کشور ما آغاز کرد.

حجت الاسلام گودرزی اضافه کرد: هم اکنون دشمنان ما با تبلیغات مسموم و استفاده از شبکه‌های ماهواره‌ای و فعالیت در فضاهای مجازی، می‌کوشند تفکر جوانان کشور را نسبت به آرمان‌های نظام و انقلاب بی‌رنگ کنند.

وی ادامه داد: آنان در راه ترویج فساد اخلاقی و گرایش جوانان به اعتیاد به مواد مخدر هستند، تا از این طریق، قشر فعال و پر توان ما را به بیراهه بکشانند.

نماینده ولی فقیه در قرارگاه نجف اشرف سپاه با اشاره به اینکه تلفات جنگ فرهنگی به مراتب بیشتر و گسترده‌تر از جنگ نظامی است، تصریح کرد: جوانان با بصیرت و بیدار ما باید همچون همیشه دشمن را در رسیدن به مطامع شوم خود ناکام گذاشته و به جهانیان ثابت کنند، ادامه دهنده راه شهدا و گوش به فرمان رهبر فرزانه انقلاب هستند.

حجت‌الاسلام والمسلمین گودرزی به راهکارهای برون رفت، از مشکلات اشاره و خاطرنشان کرد: با ایمان به خداوند و رعایت تقوا می‌توان با سربلندی از بحران تهدیدها و تحریم‌های گسترده‌ای که بر کشور ایران اعمال می‌شود، گذر کرد.

وی ادامه داد: وجود این تحریم‌ها به فرصتی برای بروز و ظهور استعدادهای بومی بدل شد و جوانان و دانشمندان این کشور با اتکاء به توان داخلی، پیشرفت‌های حیرت‌آوری را به دست آوردند.

گودرزی افزود: استقامت و تحمل مشکلات، از دیگر راهکارهای برون رفت از مشکلات تحمیلی است.

نماینده ولی فقیه در قرارگاه نجف اشرف سپاه ادامه داد: ایجاد رابطه با آمریکا به معنای پایان یافتن مشکلات نیست، بلکه دوستی با آمریکای جهانخوار تبعات بسیاری را به دنبال دارد.

حجت‌الاسلام گودرزی گفت: بی‌شک دوستی با شیطان بزرگ و پذیرش خواسته‌های آن استقلال و هویت ما را زیر سئوال برده و موجب نفوذ قدرت‌های بیگانه و تسلط آنان بر کشور می‌شود.

وی در ادامه تاکید کرد: با حفظ اتحاد و یکپارچگی و ایمان به توانایی‌های خود، همچون گذشته بر ابرقدرتان فائق آمده و سرنوشت کشور خود را به دست غریبه نمی‌سپاریم.
انتهای پیام/2304/ط40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها