امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۴:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 84729
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 43
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس همایش «دلاوریم» ـ اجتماع کثیر جمعی از خانواده‌های شهدا،‌فاتحان خرمشهر و ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس همایش «دلاوریم» ـ اجتماع کثیر جمعی از خانواده‌های شهدا،‌فاتحان خرمشهر و دلاوران عرصه هسته‌ای ـ با صدور بیانیه‌ای به‌کار خود پایان داد.

متن این بیانیه که توسط دختر سردار شهید رودکی قرائت شد،‌ به این شرح است:

حماسه سوم خردادماه خورشیدی است که در تاریخ این مرز و بوم می‌درخشد. حماسه‌ای که چراغ‌راهی است برای حرکت تمامی ایرانیان. سوم خرداد تجلی‌گاه پیروزی وعده داده شده حق‌تعالی برای پیروزی حق بر باطل است که این مهم تنها با مقاومت بدست می‌آید. جوانان دیروز این میهن اسلامی با جهاد فی سبیل الله و نگاه به ید پرتوان امامشان حماسه‌ای رقم زدند که آوازه دلاوریشان را به سرتاسر جهان رسانید.

رمز پیروزی و فتح خرمشهر چیزی جز تکیه به نیروهای مؤمن و جوان انقلابی نبود؛ جوانان دلاوری همچو باقری, کاظمی,متوسلیان و...

فتح خرمشهر سنتی الهی را هویدا ساخت که هرگاه به نیروی جوان متعهد انقلابی اعتماد شود پیروزی‌های عظیمی نصیب ملت بزرگوار ایران می‌گردد. همانگونه که احمدی روشن‌ها، رضایی‌نژادها و هزاران جوان جهادگر امروز ثابت نموده‌اند.

ما فرزندان انقلابی ملت شهیدپرور ایران بر این باوریم که گذر از تمامی مشکلات امروز جامعه در گرو اعتماد به نیروی مؤمن و متعهد داخلی است نه حرکت به‌سوی غرب و گره زدن حل مشکلات مردم با مذاکرات با استکبار جهانی, که حل مسایل مردم را گره‌خورده به اعتماد به جوانان دلاور امروز می‌دانیم و تا آخر، دلاورمردانه در این ره ایستاده‌ایم. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها