امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۲۰:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 84788
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۵۳
تعداد بازدید: 69
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ، پایگاه خبری «دبکا فایل» طی گزارشی در این زمینه می‌نویسد: همه عوامل و دست‌ها برای اثبات ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ، پایگاه خبری «دبکا فایل» طی گزارشی در این زمینه می‌نویسد: همه عوامل و دست‌ها برای اثبات این‌که ایران در مذاکرات چهره مثبتی داشته و مخفی کردن بی نتیجه ماندن مذاکرات بکار رفته است.

به نوشته دبکا فایل، هشتاد درصد عناوین خبری  رسانه‌های جهان به دنبال مثبت نشان‌دادن فضای حاکم بر مذاکرات بوده‌اند.

این رسانه اسرائیلی در ادامه مدعی شده است که دولت اوباما با توجه به بحران بین واشنگتن و  تل آویو بابت برنامه‌های هسته‌ای ایران و زرادخانه‌های موشکی این کشور دو تصمیم مهم را اتخاذ کرده است:

*به تعویق انداختن مهلت رسیدن به توافق نهایی با ایران از جولای 2014 تا 15 ژانویه 2015، که این فاصله از دید مقام‌های اسرائیلی بسیار مشکل‌ساز است.

*در اقدامی برای عدم حمله اسرائیل به تاسیسات هسته‌ای ایران، کاخ سفید در حال تهیه پیش نویسی است که رییس جمهور را قادر خواهد ساخت بدون مجوز کنگره در صورت عدم تعهد ایران به توافق‌نامه هسته‌ای به این کشور حمله کند.

این گزارش افزود: البته هیچ‌کس در واشنگتن یا تهران بر این باور نیست که "اوباما" به ایران  حمله خواهد کرد.

این پایگاه خبری در خاتمه نوشت: اوباما درصدد  است تا اسرائیل را در وضعیت فعلی باقی نگه دارد و اهرم‌های بیشتری را برای ادامه مذاکرات (موفقیت‌آمیز) با ایران ایجاد کند.
انتهای پیام/ی
   
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها