امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۴:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 84792
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۵۳
تعداد بازدید: 92
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز (یکشنبه) در حاشیه هفتمین مجمع ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز (یکشنبه) در حاشیه هفتمین مجمع عمومی اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های اسلامی در سالن مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تولیدات برخی از شبکه‌های شیعی در ماهواره‌ها به جای برنامه‌های جذاب که در قالب هنر باشد و به مخاطبان انتقال دهند به دنبال برنامه‌های سینه‌زنی و روضه‌خوانی می‌روند.

وی افزود: هرچند که برنامه‌های مداحی در جای خود لازم است اما اینکه از یک برنامه 24 ساعته 18 ساعتش را به این مطالب اختصاص بدهیم طبیعتا جذابیتش را از دست می‌دهد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خاطرنشان کرد: معتقدم باید از لحاظ مادی به این شبکه‌ها کمک شود تا آنان بتوانند رسالتی را که برعهده گرفته‌اند به نحو احسن انجام دهند.

جنتی در مورد مجمع عمومی اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های اسلامی گفت: این اجلاس‌ها می‌تواند به همبستگی، همفکری و تبادل نظر کمک کنند؛ استفاده از تجربیات هرکدام از اصحاب رسانه سبب می‌شود که آنان پیام را به دیگران انتقال دهند و باید این را در نظر داشت تبادل هر نوع آموزش از دیگر مزایای یک کار جمعی است خوشبختانه این اتحادیه شکل گرفته و می‌تواند این همکاری‌ها را ادامه دهد.

وی تاکید کرد: اگر بپذیریم رسانه تاثیر مستقیمی بر مخاطبان دارد طبیعتا هر کدام از رسانه‌ها در کشورشان می‌توانند ابتدا بر افکار عمومی خود تاثیر بگذارند و نهایتا نیز تاثیرگذاری جدی بر دولت‌هایشان بگذارند بنابراین این اقدام میمون و مبارک است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار