امروز : یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 19
۰۴:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 84796
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۵۳
تعداد بازدید: 73
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، در آخرین روز انتخابات پارلمان اروپا با شرکت 21 کشور باقیمانده از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، در آخرین روز انتخابات پارلمان اروپا با شرکت 21 کشور باقیمانده از جمله آلمان، فرانسه و ایتالیا انتخابات پایان می‌یابد و انتظار می‌رود که نتیجه پس از ساعت 21 به وقت گرینویچ اعلام شود. مردم کشورهای لتونی، مالت و اسلوواکی روز  گذشته در انتخابات پارلمانی اروپا شرکت کردند.

پارلمان اتحادیه اروپا ٧٦٦ کرسی دارد که به نسبت جمعیت میان کشورهای عضو توزیع می شوند.

با افزایش قدرتها و اختیارات پارلمان اروپا، رای گیری اخیر بر زندگی ٥٠٠ میلیون نفر شهروند اتحادیه تاثیر قابل توجهی خواهد داشت.

در انگلیس انتخابات پارلمان اتحادیه اروپا روز پنجشنبه گذشته همزمان با انتخابات شوراهای محلی انجام گرفت. انتظار می‌رود که حزب استقلال انگلیس که خواستار خروج این کشور از اتحادیه اروپا است؛ و حزب کارگر، حزب اصلی مخالف دولت، بیشترین کرسی های انگلیس را در این انتخابات کسب کنند.

دولت این کشور اعلام کرده است که اگر در انتخابات عمومی سال آینده پیروز شود، همه پرسی ادامه حضور یا خروج از اتحادیه اروپا را در سال ٢٠١٧ برگزار خواهد کرد.
انتهای‌پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار