امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۰:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 84799
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۵۴
تعداد بازدید: 101
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، امیر احمدرضا پوردستان دقایقی قبل در حاشیه مراسم افتتاح نمایشگاه دستاوردهای دفاعی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، امیر احمدرضا پوردستان دقایقی قبل در حاشیه مراسم افتتاح نمایشگاه دستاوردهای دفاعی ارتش در جمع خبرنگاران با یاد و گرامی‌داشت شهدای عملیات بیت‌المقدس اظهار کرد: امروز به یاری خدا از دستاوردهای یگان‌های مستقر در اصفهان با مرکزیت مرکز آموزش توپخانه بازدید داشتم.

وی با تاکید بر اینکه امروز ما با چهره جدیدی از تهدیدات مواجه هستیم، اضافه کرد: هر چند تهدیدات کنونی از لحاظ شکل و اندازه با گذشته متفاوت است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در اصفهان تاکید کرد: ما به عنوان بازوان مسلح نظام وظیفه داریم ظرفیت‌های لازم را متناسب با تهدیدات فراهم کرده و در تاکتیک‌ها و تکنیک‌هایمان آنها را عملیاتی کنیم و در این راستا از سلاح‌های ابتکاری استفاده لازم را ببریم.

وی با اشاره به سلاح‌هایی که در جنگ با عراق مورد استفاده قرار گرفتند که هر کدام دارای تکنیک‌های خاصی بودند، افزود: حتی آنها هم باید امروزه با استفاده از تاکتیک‌های جدید به کار گرفته شوند.

پوردستان با تاکید بر تخصص متخصصان ایرانی و ظرفیت‌های بالای آنها بیان کرد: این افراد که تجهیزات بومی را به نوعی تولید و تهیه می‌کنند در لبه مرزهای دانش حرکت می‌کنند و علاوه بر آن اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در صحنه‌های عملیاتی به شایستگی به منصه ظهور رسانند.

وی با بیان اینکه در نیروی زمینی و سازمان جهاد خودکفایی ارتش از افسران متخصص نیز استفاده می‌شود، گفت: دکترین جمهوری اسلامی ایران، دفاعی و بازدارنده بوده و ما در حوزه‌های دفاع زمینی، هوایی، دریایی، دفاع زیر سطحی و موشکی به دستاوردهای مطلوبی دست یافته‌ایم.

انتهای پیام/63001/ل30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها