امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۲۰:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 84806
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۳۶
تعداد بازدید: 18
محسن ملکی سخنگو و مدیر پروژه خرید تضمینی گندم، برنج و چای بانک سپه در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: ...

محسن ملکی سخنگو و مدیر پروژه خرید تضمینی گندم، برنج و چای بانک سپه در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: از ابتدای فصل برداشت و خرید تضمینی گندم تاکنون در 11 استان کشور، یک میلیون و 419 هزار و 681 تن گندم از کشاورزان به نرخ تضمینی خریداری شده است.

سخنگوی خرید تضمینی گندم بانک سپه، گفت: عمده وجه به حساب کشاورزان واریز شده ولی بخشی از مطالبات گندمکاران مانده بود که امروز 350 میلیارد ریال این وجوه تامین و به حساب گندمکاران واریز شد.

وی افزود: قرار است 2500 میلیارد ریال ( 250 میلیارد تومان) هم تا فردا از محل خزانه تأمین اعتبار شود و همچنین کلیه مطالبات گندمکاران تا آخر این هفته به حساب کشاورزان واریز خواهد شد.

سخنگو و مدیر پروژه خرید تضمینی گندم، برنج و چای بانک سپه، تصریح کرد: حجم ریالی میزان خرید تضمینی چای کشور حدود 600 میلیارد ریال است که مقداری از مطالبات به کشاورزان پرداخت و هنوز مقداری پرداخت نشده است.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها