امروز : یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 20
۱۶:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 84821
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۳۶
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بابل، بشیرباباجانزاده بعد از ظهر امروز در دیدار با رئیس شورای سیاستگذاری سازمان سما ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بابل، بشیرباباجانزاده بعد از ظهر امروز در دیدار با رئیس شورای سیاستگذاری سازمان سما مازندران اظهار داشت: در مسابقات جام جهانی که با حضور 10 تیم برتر دنیا برای دریافت کاپ قهرمانی در تهران برگزار شد تیم‌ها به دو گروه پنج نفره تقسیم شدند که تیم‌های ایران، آذربایجان، کره، ارمنستان و فنلاند هم گروه بودند.

وی افزود: تیم ایران با پشت سر گذاشتن تمام تیم‌ها در مرحله فینال با تیم روسیه به رقابت پرداخت که با لطف خداوند و دعای خیر مردم به کاپ قهرمانی دست یافت و سهمیه مسابقات المپیک و بازی‌های آسیایی را کسب کرد.

باباجانزاده با اشاره به اینکه از سال 1374 مسابقات کشتی را از وزن 23 کیلو آغاز کرد، بیان داشت: در حال حاضر در وزن 127 کیلو دارای 17 مدال آسیایی، جهانی و بین‌المللی هستم.

وی با انتقاد از عدم توجه مسئولان گذشته نسبت به وضعیت معیشتی قهرمانان ورزشی جهان و آسیا تصریح کرد: بنده کارمند سازمان اتوبوسرانی بابل هستم، اما مسئولان این سازمان با وجود قهرمانی‌های پی در پی در سطح جهان و آسیا نه تنها بنده را تشویق نکردند بلکه چهار ماه حقوق بنده را بی‌دلیل قطع کردند.

باباجانزاده با تقدیر از استاندار مازندران بیان داشت: زمانی که مشکلاتم را با استاندار مازندران در میان گذاشتم ایشان قول دادند بنده و دیگر قهرمانان مازندران را مورد حمایت قرار دهند که این قول حمایت با توجه به مهری‌های مسئولان گذشته از طعم پیروزی برایم شیرین‌تر بود.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه بنده دانشجوی دوره کارشناسی دانشگاه سما هستم به مردم بابل قول می‌دهم علاوه بر افتخارات ورزشی افتخارات علمی را در سطح استان و کشور کسب کنم.
انتهای پیام/86009/ش30
برچسب ها:
آخرین اخبار