امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۱:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 84831
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۳۶
تعداد بازدید: 51
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در اسلام‌آباد، سایت توییتر، درخواست پاکستان مبنی بر مسدود کردن پیام‌های ضد اسلامی و ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در اسلام‌آباد، سایت توییتر، درخواست پاکستان مبنی بر مسدود کردن پیام‌های ضد اسلامی و توهین به پیامبر اکرم(ص) را پذیرفت.

این اولین بار است که توییتر به درخواست یک کشور اسلامی، مسدود کردن برخی برنامه‌های خود را می‌پذیرد.

سایت توییتر در سال 2012 نیز اعلام کرده بود که در صورت نیاز و به درخواست برخی کشورها، پیام‌های منتشر شده را مسدود می‌کند.

«عبد الباطن» مسئول امنیت مخابرات پاکستان، با ارسال نامه به مسئولان توییتر، خواست که تمام پیام‌های منتشره در این سایت که باعث بی‌حرمتی به پیامبر می‌شود را مسدود کند.

پاکستان از زمانی که مسابقه‌ای برای تهیه تصاویر و کاریکاتور موهن در «فیس بوک» برگزار شد؛ سایت توییتر را نیز مسدود کرد اما با توجه به پذیرفته شدن درخواست پاکستان مبنی بر حذف پیام‌های ضد اسلامی از این پس کاربران پاکستانی می‌توانند از سایت توییتر استفاده کنند.

آمار نشان می‌دهد که تعداد زیادی از کاربران پاکستانی از جمله سیاستمداران، سرمربی‌ها و بازیکنان تیم‌های ورزشی همچنین شخصیت‌های مشهور و با نفوذ از توییتر استفاده می‌کنند.

در عین حال توییتر هم نمی‌خواست کاربران خود در دومین کشور پر جمعیت اسلامی را از دست دهد بنابراین با حذف پیام‌های ضد اسلامی موافقت کرد.
انتهای پیام/.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها