امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۲۱:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 84840
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۳۶
تعداد بازدید: 93
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جلسه هیأت‌مدیره باشگاه استقلال امروز برگزار شد و بهرام افشارزاده در خصوص این جلسه اظهار داشت: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جلسه هیأت‌مدیره باشگاه استقلال امروز برگزار شد و بهرام افشارزاده در خصوص این جلسه اظهار داشت: امروز سومین جلسه هیأت‌مدیره را برگزار کردیم و در آن علی نظری جویباری به عنوان معاون ورزشی، امین نوروزی به عنوان سرپرست کمیته پزشکی، گودرزی هم به عنوان معاونت کمیته انضباطی باشگاه استقلال و بزرگی به عنوان معاونت حقوقی انتخاب و معرفی شدند و در جلسات بعدی تکلیف سایر کمیته‌ها را مشخص می‌کنیم.

وی ادامه داد: در جلسه امروز در خصوص کادر فنی صحبتی انجام نشد و در جلسات بعدی موضوعات را بررسی می‌کنیم. در حال حاضر مهم‌ترین مشکل ما کمپ استقلال و بحث مالکیت است. خودمان سخت پیگیر هستیم تا این مشکلات را هرچه زودتر برطرف کنیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال تهران خاطرنشان کرد:‌ لیست بازیکنان مدنظر قلعه‌نویی به دستم رسیده است و فردا یا پس‌فردا در این خصوص جلسه‌ای را با قلعه‌نویی برگزار می‌کنیم. اعضای کادر فنی هم با توافقی قلعه‌نویی و با مشورت من انتخاب خواهند شد.

افشارزاده با بیان اینکه در حال حاضر زمانی را از دست نداده‌ایم، عنوان کرد: ما چند بازیکن را جذب کرده‌ایم اما دلیلی نمی‌بینیم که فعلاً نامی از آنها مطرح کنیم.

وی در مورد بحث بودجه باشگاه گفت: کاری که سازمان لیگ آغاز کرده خوب است و ما سعی می‌کنیم دستورات تاج را به خوبی اجرا کنیم تا مشکل ایجاد نشود.

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص اطلاع‌رسانی و احترام به رسانه‌ها اظهار داشت:‌ بنده در این مدت همیشه به رسانه‌ها احترام گذاشته‌ام و مطمئن باشید وقتی شرایط ما خوب باشد در خدمت رسانه‌ها خواهیم بود.

افشارزاده در مورد حضور تاج در جلسه هیأت‌مدیره عنوان کرد: تاج برای تعیین سقف بودجه نیامده بود بلکه خودم وی را دعوت کردم تا در جلسه حضور داشته باشد و مشکل خاصی وجود ندارد.

وی در پاسخ به این سؤال که موضوع پرداخت 21 میلیون برای هزینه آژانس از طرف مسئولان باشگاه استقلال به منظور رفت و آمد چیست، گفت: مسئولان باشگاه استقلال با یک شرکت قرارداد بسته بودند، من در آن زمان حضور نداشتم که بخواهم جوابگوی این موضوع باشم.

جلسه هیأت‌ مدیره باشگاه استقلال هم‌اکنون ادامه دارد.

انتهای پیام/ن
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها