امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۲۲:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 84842
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۳۶
تعداد بازدید: 88
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از تلویزیون «المنار»، «سید حسن نصر الله» دبیر کل حزب الله لبنان در بخش دوم سخنرانی خود ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از تلویزیون «المنار»، «سید حسن نصر الله» دبیر کل حزب الله لبنان در بخش دوم سخنرانی خود که از طریق ویدئو کنفرانس به سمع و نظر حاضران جشن عید مقاومت و آزادسازی جنوب لبنان می‌رسد، گفت: در وضعیت فعلی با دشمن صهیونیستی بر سیاست مقاومت با دشمن تاکید می‌کنیم. یعنی اینکه لبنان  به قدرت  بازدارندگی دست پیدا کند. زیرا این امر تنها سیاست و استراتژی است که می‌تواند از ملت، سرزمین و نهادهای دولتی کشور و همچنین از آب، گاز، آینده و کرامت لبنان و.. پاسداری کند.

وی با بیان اینکه در سایه اختلاف قدرت با دشمن، جز این استراتژی (رویکردی) وجود ندارد و هیچ استراتژی جدی دیگری جهت رسیدن به این هدف وجود ندارد، افزود: چنگ زدن به معادله طلایی «ارتش، ملت و مقاومت» را تاکید می‌کنیم چه اینکه در بیانیه وزارتی نوشته شود و یا نوشته نشود. البته مضمون آن در بیانیه وزارتی (کابینه فعلی) محفوظ است.

دبیر کل حزب الله لبنان با بیان اینکه مهم این است که لبنان به قدرت بازدارندگی برای پاسداری از کشور مجهز شود، از بهبود توان و قدرت مادی و انسانی ارتش لبنان حمایت کرد و افزود:‌ به شما تاکید می‌کنم که مقاومت با وجود همه تحولات منطقه، از قدرت بازدارندگی محافظت می‌کند و دشمن این موضوع را می‌داند.

وی وظیفه حزب الله را بهبود بخشیدن قدرت بازدارندگی به دور از همه بحث و حدیث‌ها درباره سلاح مقاومت و آینده آن خواند و افزود: این امر از ایمان ما به درست بودن معادله طلایی نشأت می‌گیرد... در راستای بهبود قدرت بازدارندگی فعالیت می‌کینم و نمی‌توان گفت که در صورت رسیدن به سطح قدرت (مشخصی)، این سطح توان کافی است.
 
  ادامه دارد...
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها