امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۱۴:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 84848
تاریخ انتشار: ۵ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۴۲
تعداد بازدید: 15
حسن ولی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پاسخ به این سوال که توقف پرداخت هزینه آماده سازی پروژه‌های ...

حسن ولی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پاسخ به این سوال که توقف پرداخت هزینه آماده سازی پروژه‌های مسکن مهر از محل آورده متقاضیان از چه تاریخی انجام شده است و آیا وزیر راه و شهرسازی در جریان این موضوع قرار دارد، گفت: بانک مسکن از اردیبهشت ماه سال جاری پرداخت هزینه آماده سازی پروژه‌های مسکن مهر از محل آورده متقاضیان را متوقف کرده است و احتمالا با ادامه این روند پروژه‌های مسکن مهر در روزهای آتی متوقف می‌شود.

سرپرست شهر جدید پردیس با اشاره به اینکه مراتب را به اطلاع نریمان معاون وزیر و مهرآبادی قائم مقام وزیر در امور مسکن مهر رسانده است و قطعا تا الان این موضوع به اطلاع اخوندی نیز رسیده است، تاکید کرد: بانک مسکن اعلام کرده که دیگر از محل آورده متقاضیان برای آماده‌سازی پروژه‌های مسکن مهر پرداخت نمی‌کند، اما سئوال ما این است که مگر ساختمان انشعاب آب و برق و ناظر نمی‌خواهد.

ولی پور تصریح کرد: هدف بانک مسکن از این اقدام این است که یا پروژه مسکن مهر تعطیل شود و یا اینکه ساختمان ناظر نداشته باشد.

وی ادامه داد: روز یک شنبه هفته جاری با خواهش و تمنا توانستیم ناظران را بالای سر پروژه ها ببریم و بتن ریزی کنیم، چرا که آنها معتقد هستند، وقتی قرار نیست، حقوقی دریافت کنیم، چرا باید کار کنیم.

ولی پور تاکید کرد: با توجه به اقدامات اخیر خارج از رویه معمول دوسال گذشته بانک مسکن، در فرآیندهای مالی مسکن مهر، هم اکنون پیشرفت پروژه های مسکن مهر با کندی مواجه شده است که در صورت ادامه یافتن این رویه از جانب بانک مسکن احتمال توقف پروژه‌های مسکن مهر غیرقابل اجتناب است.

نعمتی مدیر امور اعتباری و سرمایه‌گذاری بانک مسکن در واکنش به اظهارات سرپرست شرکت عمران پردیس گفته است که آورده متقاضیان طرح مهر فقط برای ساخت واحد مسکونی است و بر اساس قانون نمی‌توانیم، آن را برای ساخت خدمات روبنایی هزینه کنیم. 

انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها