امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۶:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8485
تاریخ انتشار: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۵۱
تعداد بازدید: 117
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد باقر قالیباف صبح امروز در مراسم تشییع پیکر پاک شهید "امید عباسی" در سازمان آتش نشانی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد باقر قالیباف صبح امروز در مراسم تشییع پیکر پاک شهید "امید عباسی" در سازمان آتش نشانی اظهار داشت: در ابتدا به خانواده شهید عباسی عرض تسلیت دارم زیرا این شهید مایه افتخار همه همکاران ما در مجموعه شهرداری تهران و به خصوص سازمان آتش نشانی است. این پدر و مادر فرزند از جان گذشته ای را تربیت کردند که مایه افتخار است.

وی افزود: پدر و مادر شهید عباسی با رزق حلال و تربیت درست این امانت خدا را این گونه به او باز گرداندند. همه ما در مجموعه شهرداری شما را - پدر و مادر شهید عباسی- مایه افتخار می دانیم و هیچ وقت شهید امید عباسی را از یاد نخواهیم برد.

شهردار تهران ادامه داد: به همسر این شهید نیز تسلیت عرض می کنم.همچنین به همکاران و همسنگران خود در سازمان آتش نشانی عرض تسلیت دارم.خدا را شاهد می گیرم نوبتی در جمع دوستان آتش نشان بودم و به آنها گفتم وقتی به عنوان یک رزمنده وارد مجموعه شما می شوم روحیه خدمت، شجاعت و مردانگی در این محیط موج می زند.

قالیباف ادامه داد: امروز همه ما با هم متعهدیم، همچون همرزمان شهیدمان در سنگر ایستاده ایم تا راه و آرمان شهدا را پیش ببریم.

شهردار تهران خاطر نشان کرد: ما این مسیر را انتخاب کردیم و زندگی ما جز خدمت به مردم، دفاع از آرمان انقلاب و دفاع از مردم نیست. یک روز این دفاع در جبهه بود و امروز نشان داده شد در این شهر پرتلاطم مشغول زندگی، مردان مردی هستند که همچون شهدا از همشهریان و فرزندان خود دفاع می کنند و در این راه با رشادت جان خود را نیز می دهند.

وی تاکید کرد: ما امید عباسی را از دست ندادیم. او با رشادت خود به چهار نفر زندگی بخشید. عهد می بندیم در این ماه عزیز و به خانواده شهید و همچنین مردم می گوییم این راه همچنان ادامه دارد و این در بسته نیست و روحیه جوانمردی، شهادت و خدمت باز است.

شهردار تهران در پایان با عرض تسلیت دوباره به خانواده شهید عباسی گفت: امیدواریم در این راه موفق بوده و فردا شرمنده شهدا نباشیم.

قالیباف پس از صحبت در مراسم تشییع پیکر شهید امید عباسی، دختر بچه نجات یافته از سوی این شهید را بوسید و بر پیکر آتش نشان فداکار فاتحه خواند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار