امروز : یکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵ - 2017 January 21
۰۲:۲۱
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 84856
تاریخ انتشار: ۵ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۴۲
تعداد بازدید: 91
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، بازیکنان تیم ملی عصر امروز و به مدت یک ساعت و 30 دقیقه تمرین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، بازیکنان تیم ملی عصر امروز و به مدت یک ساعت و 30 دقیقه تمرین کردند.

در تمرین امروز که همه بازیکنان حضور داشتند، ملی‌پوشان پس از گرم کردن و انجام حرکات با توپ به زمین تمرین ورزشگاه اشتگلزباخ به زمین اصلی این باشگاه آمدند و تمرین‌های تاکتیکی خود را انجام دادند.

در تمرین عصر امروز بازیکنان ارسال از جناحین و ضربه مستقیم به دروازه را تمرین کردند و پس از آن به دو گروه قرمز و آبی تقسیم شدند و در یک دوم زمین مسابقه و در فضایی فشرده به تمرینات تاکتیکی پرداختند.

بر همین اساس تیم ملی کشورمان فردا و راس ساعت 18:30 به وقت محلی و ساعت 21 به وقت تهران به مصاف تیم ملی مونته‌نگرو می‌روند.

دیدار با مونته‌نگرو در ورزشگاه اختصاصی شهر هارتبرگ که در فاصله 20 کیلومتری از اشتگلزباخ قرار دارد، انجام خواهد شد.

تیم ملی ایران فردا با لباس های یکدست قرمز بازی خواهد کرد و برای اولین دیدار تدارکاتی پیش از جام جهانی با لباس‌های اصلی مسابقات جام جهانی بازی خواهند کرد.

در زمان برگزاری تمرین عصر امروز هم ضمن حضور خبرنگاران محلی و بین‌المللی، حدود 50 نفر از هواداران تیم ملی نیز حضور داشتند.

انتهای پیام/ن
برچسب ها:
آخرین اخبار