امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۲۲:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 84939
تاریخ انتشار: ۷ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۱۷
تعداد بازدید: 525
در چه حدی به مکالمه و نوشتن زبان انگلیسی مسلط هستید، برای تعیین سطح زبان انگلیسی خود نرم افزار TOEFL Grammar Advanced Practice Full را به صورت رایگان ...

در چه حدی به مکالمه و نوشتن زبان انگلیسی مسلط هستید، برای تعیین سطح زبان انگلیسی خود نرم افزار TOEFL Grammar Advanced Practice Full را به صورت رایگان از سایت پیروان موعود دانلود کنید.

 

 تافل به عنوان یکی از بهترین آزمون های تعیین سطح فرد در مکالمه و نوشتن زبان انگلیسی است. این برنامه TOEFL Grammar Advanced Practice Full می تواند به بهترین شکل ممکن قواعد و گرامرهای زبان را به شما بیاموزد، برای افرایش سطح زبان انگلیسی خود بهتر است نرم افزار را به صورت رایگان دانلود کنید. ساختار نرم افزار بر پایه تمرکز ایجاد شده و در هر آزمون 10 سوال تستی مطرح می شود که در پایان آزمون برنامه یک سطح نسبت به پاسخ های صحیح ارائه می دهد. از ویژگی های نرم افزار می توان به مواردی چون: یادگیری با روش های علمی، وجود امتحان صوتی، حجم کم نرم افزار در عین گستردگی و ... اشاره کرد. توجه داشته باشید برای این که بتوانید به صورت کامل از امکانات نرم افزار استفاده کنید، باید به اینترنت متصل باشید.

 قابل اجرا در ios 4.3 و بالاتر
حجم نرم افزار: 4.9 مگابایت

 


برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها