امروز : سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 27
۱۷:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 84953
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی در حاشیه برگزاری مراسم افتتاحیه نخستین ...

به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی در حاشیه برگزاری مراسم افتتاحیه نخستین هفته فیلم لهستان در ایران در پاسخ به خبرنگار فارس درباره مصوبات برگزاری نخستین جلسه شورای عالی سینما گفت: این یک جلسه هماهنگی برای نحوه برگزاری جلسات و ایجاد کمیته های برگزاری جلسات بود.

وی افزود: برگزاری جلسه با رئیس جمهور دو یا سه بار در سال کار ساده‌ای است، موضوعی که مهم است ایجاد دبیرخانه و چگونگی آن است، این ها مواردی است که در جلسه اول برسی شد، همچنین تصویب شد که چند کمیته به عنوان کمیته های کاری برای پیشبرد کار تشکیل شوند.

ایوبی خاطر نشان کرد: در جلسات بعدی، کمیته ها نهایی می شود و افراد حاضر در این کمیته ها معرفی می شوند، دستور کار کمیته ها اعلام می شود و کمیته ها پس از برسی هر مورد نتیجه را را به شورای عالی می آورند و پس از تایید نتایج برای برسی حضور رئیس جمهور برده می شود.

وی درباره زمان برگزاری اولین جلسه رسمی گفت: هنوز زمان برگزاری جلسات رسمی مشخص نیست و این جلسات مقدماتی مهم تر است.

ایوبی همچنین در جمع خبرنگاران درباره ساخت پروژه کورش کبیرافزود: جواب پروژه 300با تقویت سینمای ایران داده می شود، نه اینک باز به بهانه این پروژه سینمای کشورمان را تضعیف کنیم، اگر سینمای ایران قوی و سرپای خودش باشد 300 ها دربرابر قدرت سینمای ایران هیچ خواهد بود.

وی ادامه داد: نکته دوم این است که، تمام کسانی که باعث تضعیف سینمای ایران می‌شوند، آب به آسیب همان‌هایی می‌ریزند که 300 ها را ساخته‌اند.

ایوبی درباره اینکه پروژه‌های فاخر چون کوروش کبیر افزود: شورایی در فارابی هست که باید تصمیم گیری و بررسی کنند که کدام پروژه فاخر است، من فیلمنامه کورش را خوانده ام، فیلمنامه خوبی است و باید دید تهیه کننده و کارگردان چه برنامه ای دارند و به طور طبیعی همه باید کمک کنیم، اما اینکه ما بخواهیم یک پروژه فاخر انتخاب کنیم و این پروژه همان انتخاب باشد،این را هنوز نمی توانم قول بدهم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها