امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۰۳:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 84965
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
مدیر گروه جهادی فتح‌المبین سپاه حضرت محمدرسول الله تهران بزرگ امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اهواز اظهار کرد: این گروه جهادی در سال‌جاری با ...

مدیر گروه جهادی فتح‌المبین سپاه حضرت محمدرسول الله تهران بزرگ امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اهواز اظهار کرد: این گروه جهادی در سال‌جاری با توجه به شعار سال مبنی بر اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی برنامه‌هایی را برای مشارکت جهادی در عمران و آبادانی مناطق محروم در دستور کار دارد.سهیل منبری ادامه داد: این گروه جهادی 2 مدرسه را در منطقه محروم روستای علی جادر و فدیم احداث کرده و تحویل مردم این روستاها داده است.

وی تصریح کرد: این گروه در سال‌جاری همچنین احداث 2 مدرسه دیگر را در سایر مناطق محروم خوزستان در دستور کار خود دارد.

مدیر گروه جهادی فتح‌المبین افزود: گروه جهادی فتح‌المبین زیر نظر بسیج سازندگی سپاه محمدرسول الله تهران بزرگ فعالیت می‌کند.منبری همچنین از مشارکت این گروه در پروژه توسعه حرم مطهر امیرالمومنین علی (ع) در نجف اشرف خبر داد و گفت: این گروه برای کمک به محرومیت‌زدایی در استان خوزستان آمادگی کامل دارد.

وی با اشاره به اینکه این گروه تاکنون پروژه‌های مختلف جهادی را انجام داده و هیچ تمایلی به رسانه‌ای کردن آن‌ها نداشته است، گفت: امسال تصمیم بر این گرفتیم که با توجه به شخصیت ارزشمند شهید خلیلی نام این مدرسه را رسانه‌ای کنیم تا شاید دیگر بخش‌ها نیز از این اقدام الگوبرداری کنند و نام این شهید راه امر به معروف و نهی از منکر زنده بماند.
 


 

انتهای پیام/2329/م30/چ3000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها