امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۵:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 84974
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 28
علیرضا رحیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص انتخاب اعضای کمیته فنی باشگاه پرسپولیس گفت: با توجه ...

علیرضا رحیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص انتخاب اعضای کمیته فنی باشگاه پرسپولیس گفت: با توجه به سیاست‌های باشگاه و انتخاب اعضای کمیته فنی، جلسات بسیار خوبی را با کاشانی، عبدی و سپس عابدینی برگزار کردیم و با این بزرگان فوتبال و باشگاه پرسپولیس صحبت‌های لازم را انجام دادیم.

وی افزود: طبق توافقات انجام شده از شنبه کمیته فنی ما با برنامه‌های خوبش کار را دنبال می‌کند تا ثابت کنیم بهترین کمیته فنی را برای کمک به پرسپولیس انتخاب کردیم.

رحیمی ادامه داد: این کمیته فنی طبق مصوبات هیات مدیره انتخاب شده و قطعا در رده پایه‌، اهداف و برنامه‌های ویژه‌ای داریم، البته دست اعضای کمیته فنی باز است که اگر بخواهند طبق آیین‌نامه فردی را به این جمع اضافه کنند مشکلی نداشته باشند. قطعا با تجربه و دانش این اعضای کمیته فنی ستون‌های باشگاه بسیار مستحکم و پرتوان است و به باشگاه پرسپولیس می‌تواند کمک بزرگی کند.

رحیمی در پایان خاطرنشان کرد: طبق برنامه‌های کمیته فنی هیچ دخالتی در بین نیست، آیین‌نامه لازم را تعیین کردیم و خوشبختانه اعضای کمیته فنی نیز که همه از بزرگان فوتبال هستند قطعا با دانش‌شان می‌توانند به این باشگاه بزرگ کمک کنند. در جلسات با این اعضا دیدم که همه بدون چشمداشت آماده کمک به پرسپولیس هستند و می‌خواهند تیم را همه‌جوره حمایت کنند. ما ثابت می‌کنیم که کمیته فنی ستون‌های باشگاه و پشتوانه پرسپولیس است و قطعا می‌تواند عصای دست باشگاه بزرگ پرسپولیس باشد.

انتهای پیام/ن
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها