امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۶:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 84990
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 30
قاسم جعفری، سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه چند ...

قاسم جعفری، سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه چند هفته پیش قرار بر این بود که وزیر علوم پرونده 3 هزار بورسیه وزارت علوم را به مجلس ارائه دهد تا مشخص شود چه تعداد از این افراد به طور غیرقانونی بورسیه شده‌اند گفت: متاسفانه تاکنون هیچ پرونده‌ای از دانشجویان بورسیه به کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ارائه نشده است.

وی گفت: به هیچ‌وجه صحیح نیست که به صرف اینکه این افراد بورسیه دولت قبل هستند از حق قانونی خود منع شوند لذا باید اگر افرادی خلاف قانون بورسیه شده‌اند به مراکز ذی‌صلاح معرفی شوند.

وی با اشاره به برگزاری جلسه‌ای طی چند روز گذشته با وزیر علوم پیرامون بورسیه‌های وزارت علوم گفت: در این جلسه مقرر شد دانشجویان بورسیه‌ای که قبلا جایابی شده‌اند بدون نیاز به استعلام جدید از دانشگاه‌ها حکم بورسیه آنها صادر یا تمدید شود همچنین مقرر شد درباره دانشجویانی که جایابی نشده‌اند وزارت علوم تمهیدی بیاندیشد که این افراد در اولویت جذب اعضای هیات علمی قرار گیرند.

جعفری خاطرنشان کرد: بر این اساس کمیته‌ای برای نظارت دقیق بر اجرای قانون تشکیل شده است ضمن اینکه افرادی که معتقدند حق آنها در این موضوع ضایع شده است می‌توانند به کمیسیون آموزش مجلس مراجعه و مشکل خود را اعلام کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها