امروز : شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 5
۰۳:۱۷
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 850
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۱۵
تعداد بازدید: 194
محمدحسین جعفری درگفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، در مورد شکست تراکتورسازی مقابل الشباب عربستان گفت: الشباب ...

محمدحسین جعفری درگفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، در مورد شکست تراکتورسازی مقابل الشباب عربستان گفت: الشباب حرفه‌ای تر عمل کرد و توانست با استفاده از اشتباه بازیکنانمان گلزنی کند. این آخرین شکست تراکتورسازی نخواهد بود و راه پیروزی نیز بسته نشده است. با تلاش بیشتر و هوشیاری می‌توانیم با کسب پیروزی در دو مسابقه پایانی شرایطی بهتری را در جدول پیدا کنیم و به دور بعد صعود کنیم. دیدید سپاهان و استقلال که دو برابر ما قوی‌تر است مقابل رقبای خود شکست خوردند.

جعفری در مورد ضعیف شدن فوتبال ایران اظهار داشت: کاملا موافق این موضوع هستم. فوتبال ایران راه خود را اشتباه طی می‌کند. در فوتبال مردان تحول‌ساز نداریم و باید تحولات زیادی را از هر جهت ایجاد کنیم. متاسفانه هر کس به شخصی اعتراض دارد. یک نفر می‌گوید رئیس فدارسیون باید عوض شود. دیگری به مدیر و عده‌ای به بازیکن اعتراض دارند. برخی به دنبال ایجاد بازیکن سالاری هستند. خیلی خودمان را گرفتار کردیم و واقعیت این است که تنها به دور خودمان می‌چرخیم.

مدیرعامل تراکتورسازی در مورد اینکه تراکتورسازی بازی خوبی انجام داد اما در پایان مسابقه هواداران به او اعتراض کردند، اظهار داشت: وقتی 5 موقعیت را به گل تبدیل نمی‌کنیم من مورد هجمه قرار می‌گیرم. البته خدا را شاکرم که اعتراضات به سوی من است و تیم در آرامش می‌تواند به کار خودش ادامه دهد. در لیگ برتر شانس قهرمانی داریم و در آسیا نیز می‌توانیم به مرحله بعدی صعود کنیم. تحمل زیادی دارم و کارمان را با قدرت دنبال می‌کنیم. 

وی افزود: این اتفاقات و جوسازی ها مدتی است کلید خورده و برای این است که از زمان حضورم در تراکتورسازی با قدرت کارم را دنبال کردم و توانستم دست مافیا را قطع کنم. به خاطر اینکه متوجه شدند قصد ورود به انتخاب شوراها را دارم و در صورت رقم خوردن این اتفاق می‌توانم روی سایر باشگاه‌ها تاثیر بگذارم و مافیا خیلی از فوتبال دور خواهند شد، عده‌ای چنین حاشیه‌سازی‌هایی انجام می‌دهند. همیشه خودم را سرباز وطن دانستم و دنبال موفقیت کشورم بودم و در خانواده‌ای زندگی می‌کنم که همیشه آرزوی سربلندی ایران را داشته است.

جعفری در مورد اینکه به نظر می‌رسد تراکتورسازی از درون دچار حاشیه‌هایی شده است و بازی نکردن دهنوی و یا مشکلی که برای ابراهیمی به وجود آمد آنها را با دردسر روبرو کرده است، گفت: در این ارتباط ده‌ها جلسه گذاشتیم. بعد از دیدار مقابل الشباب که تونی اولیویرا از دهنوی استفاده نکرد از او توضیح خواستیم و با کادر فنی و دهنوی صحبت کردیم و مشکلات حل شد. ابراهیمی نیز علیه باشگاه مصاحبه کرده بود اما او را بخشیدیم تا تیم بتواند از او استفاده کند. با این وجود متاسفانه الیویرا در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی در پاسخ به سؤال خبرنگاری در مورد دهنوی اعلام کرد به دلیل مصاحبه او علیه کادر فنی دهنوی را در زمین قرار نداده است و به نوعی ایشان مجددا لجاجت کرده است. اولیویرا باید  پاسخگوی این لجاجت باشد و نباید منافع تیم را به خاطر لجاجت شخصی از بین ببرد.

مدیرعامل تراکتورسازی در مورد عدم همزمانی برخی بازی‌ها در هفته سی و سوم گفت: ‌نمی‌داند سازمان لیگ چه می‌کند. آنها به هیچ وجه منافع باشگاه‌ها را در نظر نمی‌گیرند و دائما بهانه نداشتن وقت را می‌گیرند. نباید منافع باشگاه‌ها و سرنوشت‌شان به خاطر برنامه‌ریزی غلط از بین برود. می‌دانید برگزار نشدن بازی‌های هفته‌های آخر می‌تواند چه لابی‌هایی را به وجود بیاورد و با کوچک‌ترین اتفاق فوتبال دچار حاشیه‌های فراوان می‌شود.

جعفری در پایان تاکید کرد: به هر حال شرایط بسیار حساس است. خدا را شکر می‌کنم اگر شعاری داده می‌شود علیه من است و تیم با تمرکز می‌تواند فوتبال خود را دنبال کند. در بازی‌های پایانی به دنبال جبران نتایج‌مان هستیم.

انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها