امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۷:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85023
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
مقداد نجف‌نژاد رئیس فراکسیون ورزش و جوانان مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در مورد ...

مقداد نجف‌نژاد رئیس فراکسیون ورزش و جوانان مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در مورد برنامه‌های این فراکسیون جهت حمایت از حضور هرچه موفق‌تر تیم‌ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی برزیل گفت: در جلسه‌ای که اعضای فراکسیون با آقای لاریجانی رئیس مجلس داشتند ایشان قول مساعد برای حمایت از تصمیمات فراکسیون دادند و انصافاً نیز پیگیری‌های خوبی داشتند.

وی از جلسات متعدد فراکسیون ورزش و جوانان در مدت اخیر به‌منظور تقویت هرچه بیشتر تیم‌ملی سخن گفت و ادامه داد: معتقدیم تیم‌ملی باید با بهترین دستاوردها از برزیل بازگردد و ضمن حضوری قوی در مسابقات از جهت رعایت مسائل اخلاقی نیز نمره خوبی بگیرد.

نجف‌نژاد با تأکید بر هدف‌دار بودن اعزام تیم‌ملی به برزیل گفت: با توجه به در دست تدوین بودن طرح جامع نظام باشگاه‌داری در کشور و دعوت از بخش خصوصی جهت مشارکت در این امر مسابقات جام جهانی برزیل بهترین فرصت جهت نزدیک شدن به این اهداف است.

وی با اشاره به سفر سال گذشته خود به اکوادور و شرکت در نشست بین‌المجالس بیان کرد به‌رغم سیاسی بودن این نشست اما با وزیر ورزش اکوادور و گروه‌های پارلمانی بعضی کشورهای آمریکای لاتین جلساتی با موضوع ورزش برگزار کردیم.

رئیس فراکسیون مجلس و جوانان مجلس گفت: تلاش می‌کنیم از فراکسیون ورزش و جوانان و یا اشخاص هماهنگ با این فراکسیون عده‌ای همراه با تیم‌ملی به برزیل اعزام شوند.

نماینده مردم بابلسر در مجلس، پشتیبانی مالی از تیم‌ملی را یکی از مصادیق طرح‌های حمایتی فراکسیون مجلس و جوانان مجلس از این تیم عنوان کرد و اضافه کرد: از آنجایی که حوزه ورزش فوق‌العاده گسترده است و پاسخگوی خاصی نمی‌شناسد و نیز افتخارات آن شامل همه ملت ایران می‌شود باید عزم ملی و عمومی را برای تقویت و تجهیز تیم‌ملی بسیج کنیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها