امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۲:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85025
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
مرتضی مرادی‌پور مدیر مرکز کنترل هماهنگی عملیات سازمان امداد و نجات در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ...

مرتضی مرادی‌پور مدیر مرکز کنترل هماهنگی عملیات سازمان امداد و نجات در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مصدومیت 16 نفر در آتش‌سوزی یکی از انبارهای پالایشگاه اصفهان خبر داد.

وی گفت: این حادثه ساعت 4 صبح رخ داد که در ساعت 6 صبح از نیروهای امداد و نجات در بحث کنترل حادثه درخواست کمک شد.

مدیر مرکز کنترل هماهنگی عملیات سازمان امداد و نجات ادامه داد: با حضور نیروهای امداد و نجات و اورژانس 9 نفر از مصدومان به مراکز درمانی منتق و 7 نفر نیز بصورت سرپایی مداوا شدند.

به گفته وی در این عملیات 11 تیم امدادی به همراه 15 دستگاه خودروی عملیاتی شرکت کردند.

همچنین منصور شیشه‌فروش، مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: آتش‌سوزی بخشی از شرکت نفت سپاهان به صورت کامل اطفای حریق شد و این حادثه خسارت جانی نداشته است.

وی با اشاره به آتش‌سوزی بخشی از شرکت نفت سپاهان اظهار کرد: انبار این شرکت که ظروف پلاستیکی حاوی روغن را نگه می‌دارند، در ساعت چهار و 45 دقیقه صبح دچار حریق و آتش‌سوزی شده است.

مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری اصفهان با تاکید بر اینکه همچنین به دنبال وقوع این آتش‌سوزی نیرو‌های امدادی و آتش‌نشانی برای رسیدگی به این حریق به منطقه اعزام شدند، تصریح کرد: مجموعه‌های ستاد مدیریت بحران استانداری، ستاد مدیریت شاهین‌شهر، آتش‌نشانی اصفهان، پالایشگاه، شرکت نفت سپاهان، مرکز بهداشت، هلال احمر، فرمانداری شاهین‌شهر و محیط زیست در محل وقوع حریق حاضر شدند و وضعیت را بررسی کرده‌اند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها