امروز : پنجشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶ - 2017 May 25
۱۵:۳۴
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85030
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 12
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس سرهنگ حسینی پور، رئیس پلیس فتا استان سیستان و بلوچستان در تشریح این خبر گفت: شخصی به اداره مبارزه با جرائم سایبری پلیس ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس سرهنگ حسینی پور، رئیس پلیس فتا استان سیستان و بلوچستان در تشریح این خبر گفت: شخصی به اداره مبارزه با جرائم سایبری پلیس مراجعه کرد و عنوان داشت مبلغ قابل توجهی از حساب وی کسر شده است.

وی افزود: با تلاش کارآگاهان و هماهنگی با مراجع مربوطه محرز شد پول کسر شده طی چند نوبت جهت خرید اینترنتی به ویژه شارژ مورد استفاده قرار گرفته است و با بررسی های بیشتر و پیگیری سرنخ های به دست آمده، متهم که پسر عموی شاکی بود، شناسایی و از طریق مراجع قضایی احضار شد.

حسینی پور تصریح کرد: متهم پس از دیدن مدارک محکم و غیر قابل انکار پلیس اقرار کرد مدتی پیش کارت بانکی شاکی برای انجام عملیات بانکی در اختیارش بوده که از اطلاعات آن آگاهی یافته و اقدام به این عمل کرده است.

رئیس پلیس فتا استان سیستان و بلوچستان در توصیه به شهروندان یادآور شد: اطلاعات مربوط به کارت بانکی کاملاً شخصی و محرمانه است و قرار دادن آن در اختیار دیگران کار درستی نیست.

انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار