امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۱:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85035
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
محسن نظافتی در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: با توجه به درخواست‌های زیاد مشتاقان اعزام به عتبات عالیات در ماه شعبان موفق شدیم با برنامه ...

محسن نظافتی در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: با توجه به درخواست‌های زیاد مشتاقان اعزام به عتبات عالیات در ماه شعبان موفق شدیم با برنامه ریزی‌های انجام شده سهمیه اعزام زائران را افزایش دهیم.

وی ادامه داد: با برنامه ریزی‌های انجام شده 5 تا 6 هزار نفر به ظرفیت اعزام در ماه شعبان افزوده شد و در تلاش هستیم تا در صورت امکان ظرفیت‌ها را بیشتر افزایش دهیم. 

مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج افزود: به متقاضیان توصیه می‌شود به دلیل نزدیک شدن به ایام تعطیلات 14 و 15 خرداد از هم اکنون برای ثبت نام‌ اقدام کنند.

نظافتی خاطرنشان کرد: ظرفیت خالی کاروان‌ها در پایگاه اینترنتی http://www.atabat.org.ir آمده است و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به این پایگاه از ظرفیت‌های خالی مطلع و برای ثبت نام اقدام کنند. 

وی تصریح کرد: همچنین متقاضیان می‌توانند با مراجعه به دفاتر خدمات زیارتی مجاز و تحت نظارت سازمان حج و زیارت در سراسر کشور در گروه‌های دارای ظرفیت ثبت نام کنند.

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت اضافه کرد: هزینه اعزام زمینی به عتبات عالیات حدود 900 هزار تومان و هزینه اعزام هوایی نیز حدود یک میلیون و 200 هزار تومان تا یک میلیون و 400 هزار تومان است.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها