امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۲۲:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85049
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بافت، صغری هاشمی‌پور ظهر امروز در همایش بیمه سلامت با بیان اینکه بیمه آغازی بر تعاون و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بافت، صغری هاشمی‌پور ظهر امروز در همایش بیمه سلامت با بیان اینکه بیمه آغازی بر تعاون و همکاری است، اظهار داشت: بیمه درمانی اقدامات زیادی از جمله گسترش پوشش بیمه همگانی، ایجاد صندوق‌های بیمه‌ای برای حمایت از اقشار آسیب‌پذیر، استقرار کارشناسان تخصصی، آموزش کارشناسان واحد سرپایی، مکانیزه کردن تجهیزات و... انجام داده است.

وی با بیان اینکه وقت مراجعه کننده در اولویت است،‌ تصریح کرد: زمانی مراجعه کننده برای دریافت دفترچه پس از ثبت‌نام بیش از 20 روز معطل می‌شد، اما با راه‌اندازی خط وی‌پی‌ان پس از نیم ساعت دفترچه را به دست متقاضی می‌دهیم.

هاشمی‌پور عنوان کرد: در راستای تحقق اهداف سند چشم‌انداز 20 ساله کشور، طرح تحول نظام سلامت در حال انجام است که بسیار مؤثر است.

این مسئول متذکر شد: اینکه هزینه درمانی مردم تا حد قابل توجهی کاسته شده از برکات این طرح است، در بیمارستان‌های دولتی برای شیمی درمانی هزینه‌ای گرفته نمی‌شود که در جای خود تاثیرگذار است.

مسئول بیمه سلامت شهرستان‌های بافت، رابر و ارزوئیه خاطر نشان کرد: اداره بیمه سلامت شهرستان‌های بافت، رابر و ارزوئیه 135 هزار نفر زیر پوشش دارد و این افتخار را داریم که در سال 91 مطالبات قراردادها را به صفر رساندیم.
انتهای پیام/80024/ن20/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها