امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 17
۰۲:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85050
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمان، علیرضا رزم‌حسینی ظهر امروز در آیین اعطای نخستین دفترچه‌های بیمه رایگان سلامت همگانی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمان، علیرضا رزم‌حسینی ظهر امروز در آیین اعطای نخستین دفترچه‌های بیمه رایگان سلامت همگانی در کرمان اظهار داشت: حدود 2 میلیون نفر در استان کرمان زیرپوشش 100 درصدی بیمه سلامت بهره‌مند می‌شوند.

وی گفت: دولت تدبیر و امید زمانی که مسئولیت دولت را بر عهده گرفت چند برنامه اساسی پیش‌رو داشت که یکی از این برنامه‌ها بحث مذاکرات هسته‌ای بود و در این راستا موفقیت‌هایی را کسب کرد که با حمایت رهبر معظم انقلاب اسلامی همراه است.

استاندار کرمان افزود: مذاکرات هسته‌ای مسیری است که نباید انتظار داشت به سرعت به نتیجه برسد، زیرا برای رفع تحریم‌ها چند ساله به زمان نیاز است.

رزم‌حسینی عنوان کرد: اقدام دوم دولت یازدهم در زمینه مبارزه با تورم و رکود بود که تورم با سیاست‌های مالی و ارزی که دولت اعمال کرد، کنترل شد و مردم اثرات آن را می‌بینند.

وی ادامه داد: ایجاد تحول در سلامت هم یکی از اقدامات جسورانه دولت است که با تمام مشکلات مالی که دارد این کار را کلید زد.

این مسئول گفت: تمام روستاییان در استان کرمان دارای بیمه درمان هستند و فقط باید پنج درصد از هزینه‌های درمان را به مراکز درمانی و بیمارستان‌ها بپردازند.

استاندار کرمان ادامه داد: حدود 2 میلیون نفر در استان کرمان زیرپوشش 100 درصدی بیمه سلامت قرار می‌گیرند.

وی با اشاره به اینکه اگر در کشور وفاق وجود داشته باشد، ایران می‌تواند در مسیر آبادانی، توسعه و پیشرفت قرار گیرد، گفت: دولت روحانی با علم به این موضوع و ظرفیت‌سازی برای دولت و تحمل نقدها و انتقادپذیری آغاز به کار کرد.

رزم‌حسینی خاطر نشان کرد: اراده دولت این است که وفاق در تمام کشور ادامه یابد تا مردم از خدمات دولت بهره‌مند شوند.

این مسئول تصریح کرد: در زمینه ایجاد شغل باید یک انقلاب در کشور صورت گیرد که مهمترین مؤلفه‌ها برای اشتغالزایی شامل اتحاد، رونق اقتصادی و رفع تحریم است.

استاندار کرمان متذکر شد: سیاست اقتصاد مقاومتی را می‌توان در تمام حوزه‌ها فعال کنیم به شرط اینکه بخواهیم با مدیریت ولایی و ولایتمداری برای کشور و استان کرمان گام برداریم.
انتهای پیام/80019/ن30/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها