امروز : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 13
۱۱:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85053
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 84
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، امیر هژبر‌الساداتی ظهر امروز در نخستین کنگره بین‌المللی بیماری‌های التهابی روده که در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، امیر هژبر‌الساداتی ظهر امروز در نخستین کنگره بین‌المللی بیماری‌های التهابی روده که در بیمارستان فوق تخصصی رضوی در مشهد برگزار شد، اظهار داشت: در این کنگره بیش از 400 شرکت‌کننده تخصصی حضور دارند که 19 مهمان خارجی از کشورهای آمریکای شمالی، انگلیس، هلند، ایتالیا، آلمان، رومانی، اسپانیا، و کره جنوبی و پزشکان و متخصصان گوارش کشور را شامل می‌شود.

وی افزود: بیمارستان فوق تخصصی رضوی با نگاه ویژه تولیت آستان قدس رضوی به موضوع تسکین آلام بشری تا کنون 70 کنگره علمی و پزشکی را در سطوح ملی و بین‌المللی برگزار کرده است.

دبیر اجرایی نخستین کنگره بیماری‌های التهابی روده تصریح کرد: بیمارستان فوق تخصصی رضوی با برگزاری این کنگره‌ها و دعوت از متخصصان برجسته داخلی و خارجی مقوله‌های مهمی را مورد توجه و بحث و بررسی قرار داده است و در زمینه گردشگری سلامت در منطقه نیز پیشگام است.

هژبر‌الساداتی همچنین به برگزاری کنگره‌های متعددی همچون بیماری‌های کف لگن، قلب و عروق و... در سال جاری توسط بیمارستان فوق تخصصی رضوی خبر داد و گفت: نخستین کنگره بین‌المللی بیماری‌های التهابی روده به همت انجمن علمی گوارش آمریکا، انجمن سیلیاک آمریکا، مرکز تحقیقات گوارش و کبد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، انجمن متخصصین گوارش و کبد ایران، پژوهشکده بیماری‌های دستگاه گوارش، دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران و مشهد طی سه روز برگزار می‌شود.
انتهای پیام/70020/ذ20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها