امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۱۲:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85055
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سردار احمدرضا رادان، رئیس مرکز مطالعات راهبردی نیروی انتظامی اظهار داشت: موضوع مواد مخدر مشکل و دغدغه مردم به شمار می ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سردار احمدرضا رادان، رئیس مرکز مطالعات راهبردی نیروی انتظامی اظهار داشت: موضوع مواد مخدر مشکل و دغدغه مردم به شمار می رود و طبیعی است که این مساله باید با یک رویکرد اجتماعی و انتظامی حل شود.

وی مبارزه با مواد مخدر را موضوعی انتظامی، عملیاتی و اجتماعی برشمرد و افزود: رویکرد ستاد مبارزه با مواد مخدر مبنی بر اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر بسیار مناسب است و قطع به یقین این موضوع با رویکرد اجتماعی و برنامه‌هایی همچون طرح‌های تجربه شده قبلی، محقق خواهد شد.

جانشین سابق فرمانده نیروی انتظامی ابراز امیدواری کرد: طی دو تا سه سال آینده می‌توانیم موضوع مواد فروشی خرد و معتادان ولگرد را در سطح جامعه به اتمام رسانیم.

سردار رادان افزود: سطح مطالبات مردم را در زمینه مبارزه با مواد مخدر و پیشگیری از اعتیاد در جامعه از دستگاه های مختلف باید بالا برد که از این طریق دستگاه‌ها کاربردی‌تر در زمینه پیشگیری از اعتیاد و اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر عمل کنند و شاهد بهبود بیشتر وضعیت جامعه در این حوزه باشیم.

انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها