امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۷:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8506
تاریخ انتشار: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۵۵
تعداد بازدید: 111
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی در جمع خبرنگاران بیرجند اظهار داشت: در شرایط  ویژه کشور ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی در جمع خبرنگاران بیرجند اظهار داشت: در شرایط  ویژه کشور ضمن اینکه اوضاع کشور در اوج اقتدار است ایران در تمام سیاست‌ها تا حدودی تمامی سیاستمداران جهان را به چالش کشیده است.

وی ادامه داد: بیداری اسلامی توانسته انقلابی را در مصر و لیبی بر اساس انقلاب اسلامی ایران به وجود آورد که این حرکت‌ها حرکت‌های برگرفته از انقلاب اسلامی است.

عضو جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه بیداری اسلامی از مساجد آغاز و تا نماز جماعت جمعه ادامه دارد، افزود: لذا با فکر و اندیشه مقام معظم رهبری از انرژی هسته‌ای هیچ دلیلی بر انحراف وجود ندارد و دشمن با اصل انقلاب مشکل دارد.

ابراهیمی تنها روش و منشی که توانسته تمدن غرب را به چالش بکشاند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست، و اضافه کرد: دشمن با تحریم‌ها حتی تحریم بانک مرکزی سعی داشت ایران را تحقیر کند، اما با تمام توطئه‌ها ایران پیشرفت داشت و نه تنها ایران عوض نشد بلکه بیشتر دچار تحول شد.

وی تصریح کرد: تکثر در کاندیداهای اصولگرا و از طرف دیگر آمدن هاشمی‌رفسنجانی به صحنه انتخابات و کاندید شدن اعضای وی به صلاح نیست.

عضو جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه ورود هاشمی‌رفسنجانی با احمدی‌نژاد در وزارت کشور در زمان ثبت‌نام تقارن داشته است، ابراز داشت: این یک تخلف آشکار است و در نظام سابقه نداشته است.

ابراهیمی متذکر شد: در طول تاریخ انتخابات دیده نشده که رئیس جمهوری با یکی از کاندیداها وارد حوزه ثبت‌نام شود و این جرم را مرتکب شود و در عرف جامعه چیزی بدیع، نو، تازه و بی‌سابقه بوده است.

وی با بیان اینکه هنگام ورود هاشمی‌رفسنجانی برای ثبت‌نام کاندیدای ریاست جمهوری تجمع زیادی از مردم جلوی وزارت کشور تجمع کرده بودند، عنوان کرد: این تجمع نمی‌تواند بی‌دلیل باشد و به نظر می‌رسد حضور جمعیت از قبل برنامه‌ریزی شده بوده است.

عضو جامعه روحانیت مبارز افزود: هاشمی‌‌رفسنجانی دارای سابقه‌ای درخشان و رئیس تشخیص مصلحت نظام است و به صلاح نیست در شورای نگهبان رد صلاحیت شود، اما معلوم نیست که چه جریانی ورود هاشمی‌رفسنجانی را به عرصه انتخابات سامان داده است.

ابراهیمی با بیان اینکه اگر هاشمی‌رفسنجانی با این جریاناتی که الان در ایران موج می‌زند در کشور حضور داشته باشند، اضافه کرد: قطعا سیاست دچار مشکلات زیادی می‌شود و باید در آن تأمل کرد.

وی به نمایش گذاشتن عکس هاشمی‌‌رفسنجانی روی صفحه BBC تا دقایق پایانی پخش خبر و همچنین پایین آمدن نرخ سکه و دلار طی چند روز گذشته را حاکی از این دانست که رسانه‌های غربی از ورود هاشمی‌رفسنجانی به وجد آمده‌‌اند و برای وی برنامه می‌ریزند.

عضو جامعه روحانیت مبارز اذعان داشت: کسانی که خود را برنده انتخابات می‌دانستند، چه ائتلاف پیروان و چه جبهه پایداری و 1+2، بعد از ثبت‌نام ‌هاشمی‌رفسنجانی یک حالت شوک بر کاندیداها وارد شده است.

ابراهیمی با بیان اینکه هر یک از کاندیداها عکس‌العمل خاصی را از خود نشان داده‌اند، گفت: هم لنکرانی و هم جلیلی در عرصه انتخابات وارد شدند، اما جلیلی به دنبال استقلال است و جریان خاصی را نمایندگی نمی‌کند.

وی در پاسخ به سئوال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه آیا اعتقاد دارید پیروزی هاشمی‌رفسنجانی یعنی پیروزی فائزه و مهدی رفسنجانی، متذکر شد: نباید فراموش کنیم که آدم وامدار هر کسی شد مجبور است بخشی از نیازهای او را برآورده کند و آنها سعی دارند از ورود هاشمی در انتخابات به نفع خود استفاده کنند.
انتهای پیام/69017/ن40/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها