امروز : شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 23
۱۷:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85060
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بردسیر، صدور دفترچه بیمه همگانی به صورت رایگان برای یک هزار و 800 نفر در شهرستان بردسیر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بردسیر، صدور دفترچه بیمه همگانی به صورت رایگان برای یک هزار و 800 نفر در شهرستان بردسیر آغاز شد.

فرماندار بردسیر ظهر امروز در آیین افتتاحیه صدور دفترچه بیمه سلامت همگانی‌، پوشش‌های بیمه‌ای را یکی از نشانه‌های هر جامعه ‌توسعه یافته‌ دانست و گفت: بیمه از جمله شاخص‌های ارزیابی توسعه ‌یک کشور است.

هادی احمدی افزود: حق بیمه ‌همگانی یکی از نیازهای ضروری هر خانواده‌ای است که می‌طلبید از ابتدای انقلاب داشته باشیم، اما به دلیل اینکه انقلاب ما از ابتدا با دشمنان زیادی مواجه شد و هزینه‌های زیادی به واسطه هشت سال جنگ تحمیلی بر کشور ما وارد شد، بنابراین دولت‌های مختلف به همین دلایل توفیق نداشتند که به این گستردگی بحث بیمه همگانی را دنبال کنند.

احمدی خاطر نشان کرد: بحث بهداشت و درمان و بیمه همگانی جزو دغدغه‌های اصلی دولت است.

وی با اشاره به سیستم ارجاع از مردم خواست تا با استفاده از این سیستم از هدر رفت‌ هزینه‌های زیاد جلوگیری کنند و برای تشخیص درست بیماری و مراجعه به پزشکان متخصص و فوق‌تخصص از پزشکان عمومی کمک بگیرند.

رئیس اداره بیمه سلامت شهرستان بردسیر گفت: طرح بیمه سلامت همگانی از اول اردیبهشت ماه سال جاری آغاز شده که پیش‌بینی حدود 6 هزار نفر متقاضی صدور دفترچه بیمه را در شهرستان بردسیر داریم.

لیلی اسدی اذعان داشت: تا‌کنون بیش از یک هزار و 800 نفر در بیمه سلامت همگانی ثبت‌نام کرده‌اند و سامانه‌ سلامت برای ثبت‌نام از متقاضیان کماکان برقرار است.
انتهای پیام/80027/ن30/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها