امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۷:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85061
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، رسول دیناروند ظهر امروز در گردهمایی مدیران آزمایشگاهی کنترل غذا و داروی سراسر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، رسول دیناروند ظهر امروز در گردهمایی مدیران آزمایشگاهی کنترل غذا و داروی سراسر کشور در خرم‌آباد با بیان اینکه باید نظارت بر ‌آزمایشگاه‌های خصوصی بیشتر و کامل‌ باشد، اظهار داشت: ‌سازمان غذا و دارو‌ ‌طی سال 93 ‌تجهیز آزمایشگاه‌ها در سراسر کشور را در دستور کار قرار داده ا‌ست.‌

وی با بیان اینکه ‌‌آزمایشگاه‌ها از امکانات و تجهیزات ‌خوبی برخوردار نیستند، ‌خاطر‌نشان کرد: تجهیز آزمایشگاه کنترل و سطح‌بندی در سال 93 یکی از برنامه‌های مهم سازمان غذا و دارو در سطح کلان است.

معاون ‌غذا و داروی وزارت بهداشت ‌ادامه داد: آزمایشگاه‌ها مهم هستند و باید روی تولید شواهد و اولویت‌ها در خصوص آنها متمرکز شویم.

این مسئول بیان داشت: در برخی استان‌ها روی یک محصول خاص برنامه‌ریزی می‌شود، بنابراین باید آزمایشگاه‌ها را در یک سطح دسته‌بندی کنیم و شبکه کاملی داشته باشیم که در راس آن آزمایشگاه‌های مرجع وجود دارند.

وی متذکر شد: ما باید به سلامت، کیفیت و تامین دارو و غذا و امنیت مردم توجه بیشتری کنیم، زیرا سلامت و کیفیت غذا و دارو از اولویت‌های ما است.

دیناروند بیان داشت: اگر به کیفیت و سلامت غذا و دارو توجه کنیم، نتیجه آن سلامت مردم است.
انتهای پیام/85001/ط10/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها