امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۵:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85063
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
احمد حکیمی پور، عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر با بیان اینکه سازمان فرهنگی هنری شهرداری، از موثرترین نهادهای فرهنگی تهران است، گفت: این سازمان ...

احمد حکیمی پور، عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر با بیان اینکه سازمان فرهنگی هنری شهرداری، از موثرترین نهادهای فرهنگی تهران است، گفت: این سازمان با پشتوانه شبکه ارتباطی خود و پیوندی که با شهروندان پایتخت نشین برقرار کرده است در تحقق شعار مقام معظم رهبری مبنی بر سال «اقتصاد و فرهنگ» نقش بسزایی دارد.

عضو کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران افزود: اعتمادی که به واسطه سال‌ها فعالیت فرهنگسراها در بین مردم شهر تهران شکل گرفته از سرمایه‌های سازمان فرهنگی هنری است که باید هر روز بر تقویت این ارتباط در بین تهرانی‌ها تلاش کرد.

حکیمی پور افزود: برنامه‌ها باید در زندگی روز‌مره مردم تاثیرگذار باشد و مدیریت جدید سازمان می‌تواند با اصلاح فرآیندها خروجی عملی موثرتری را از فعالیت‌ها رقم بزند.

وی با بیان اینکه سنجش برنامه‌های فرهنگی هنری دچار اشکال است، گفت: برنامه‌ریزی ویژه‌ای برای تقویت سنجش‌پذیری برنامه‌ها باید انجام شود.

عضو شورای شهر تهران با اشاره به تاکیدهای مقام معظم رهبری بر مسائل فرهنگی، تصریح کرد: آسیب‌هایی که در کلان شهرها وجود دارد، فراتر از یک کلان شهر است و با توجه به شرایط و پیشرفت‌های نوینی که در رسانه‌ها شاهد هستیم، باید در حوزه فرهنگی فعالیت بیشتری شود، البته این مسئله تلاش‌های گذشته را زیر سوال نمی‌برد بلکه این تاکیدها بیشتر با توجه به نیازهای فرهنگی روز است.

حکیمی‌پور با اشاره به شخصیت و پیشینه‌ رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، گفت: حضور حجت الاسلام شهاب مرادی فرصتی برای تحرک پذیری مثبت سازمان محسوب می‌شود و شورای شهر تلاش می‌کند در انجام این مسئولیت وی را کمک کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها