امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۲:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85065
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بابلسر، سعید شیرکوند عصر امروز در مراسم افتتاحیه مجتمع تفریحی توریستی میزبان با بیان اینکه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بابلسر، سعید شیرکوند عصر امروز در مراسم افتتاحیه مجتمع تفریحی توریستی میزبان با بیان اینکه توجه به حوزه گردشگری و میراث فرهنگی در سال‌های اخیر مغفول مانده است، اظهار داشت: توجه به حوزه گردشگری اشتغال و ثروت را به همراه دارد.

وی تصریح کرد: اگر بخواهیم کشور را به رشد و توسعه برسانیم باید به حوزه گردشگری بیش از پیش توجه کنیم.

وی با اشاره به اینکه نگاه دولت تدبیر و امید به حوزه گردشگری نگاه مثبتی است، بیان داشت: آمار نشان می‌دهد در دو ماه اخیر آمار گردشگران ورودی اروپایی به کشور به نسبت دو ماه سال گذشته سه برابر افزایش داشته است.

شیرکوند با اعلام اینکه ما در دولت تدبیر و امید به دنبال جذب سرمایه‌گذاران واقعی هستیم، گفت: از سرمایه‌گذاران واقعی حمایت می‌کنیم.

این مسئول با اشاره به اینکه برای حمایت از سرمایه‌گذاران با صندوق توسعه ملی و بانک‌ها صحبت و تفاهم‌نامه‌ای امضا کردیم، افزود: سهمیه گردشگری در صندوق توسعه ملی نامحدود است.

شیرکوند با اعلام اینکه در جلسه‌ای که با اعضای صندوق توسعه ملی برگزار شد قرار شد در صورت معرفی پروژه و تاسیساتی که از شرایط لازم برخوردار باشند اعتبارات لازم تخصیص یابد.

معاون برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اشاره به شرایط سرمایه‌گذار برای دریافت تسهیلات استفاده از صندوق توسعه ملی گفت: سرمایه‌گذاری که کننده کار باشد و از صلاحیت لازم برخوردار باشد تا پولی که از بیت‌المال به وی تعلق می‌گیرد توان پرداخت آن را داشته باشد و معوقه نداشته باشد می‌تواند از تسهیلات این صندوق استفاده کند.

شیرکوند نداشتن بدهی معوقه به بانک و قدرت تهیه وسایل مورد نیاز پروژه از سوی سرمایه‌گذار را از دیگر شرایط دانست و گفت: پروژه سرمایه‌گذار نیز باید حداقل 20 درصد پیشرفت فیزیکی داشته باشد تا بتواند از تسهیلات صندوق توسعه تعاون بهره‌مند شود.

وی اضافه کرد: هر کس از چنین شرایطی برخوردار باشد ما نیز از او حمایت می‌کنیم.
انتهای پیام/86010/ش30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها