امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۵:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85073
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری آلمان، نتیجه پژوهش جدیدی که امروز منتشر شد نشان می‌دهد، حدود یک سوم از مردم ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری آلمان، نتیجه پژوهش جدیدی که امروز منتشر شد نشان می‌دهد، حدود یک سوم از مردم بریتانیا خود اعتراف کرده‌اند که نژادپرست هستند که این تعداد بسیار بیشتر از افرادی است که در آغاز قرن 21 یعنی در سال 2001 به نژادپرستی خود اذعان داشته بودند.

بر اساس نظرسنجی انجام شده توسط موسسه «نات سن» (NatCen)، بیش از سی درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی اعلام کردند که یا «بسیار» و یا «اندکی» نژادپرست هستند.

این در شرایطی است که در نظرسنجی مشابهی که در سال 2001 انجام شده بود، میزان نژادپرستی در انگلیس، 25 درصد اعلام شد.

«پنی یانگ» مدیر اجرایی موسسه نات سن در گفت‌وگو با رادیو «بی بی سی» اعلام کرد، میزان نژادپرستی در انگلیس در حالی در سال 2001 به 25 درصد رسیده بود که این رقم در دو دهه پیش از آن سیر نزولی طی می کرد، اما احتمالا به دلیل حملات یازده سپتامبر در سال 2001 و ترس مردم از مهاجرت مسلمانان به کشورشان مجددا به روند صعودی خود بازگشت.

وی افزود: دولتمردان انگلیس باید این مسئله را جدی بگیرند و چنانچه قصد دارند جوامعی قدرتمند بسازند، باید به طور جدی با این افزایش شدید نژادپرستی در کشور مقابله کنند.

انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها