امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۳:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85080
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در آمریکای لاتین، در این گردهمایی فدراسیون ملی دهقانان، سازمان کارگزاران آموزش و پرورش ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در آمریکای لاتین، در این گردهمایی فدراسیون ملی دهقانان، سازمان کارگزاران آموزش و پرورش و حزب پیااورا در پاراگوئه و سایر بخش‌ها حضور داشتند.

خبرگزاری «پرنسا لاتینا» در این خصوص نوشت: نهادها و سازمان‌های حاضر در این گردهمایی فعالیت‌های خود را برای از بین رفتن خصوصی‌سازی با توزیع اعلامیه‌هایی در خیابان‌های مرکز پایتخت پاراگوئه و بخش‌های مختلف کشور آغاز کردند و اعتراض خود را نسبت به این اقدام دولت مبنی بر تحویل شرکت‌های دولتی به سرمایه خصوصی نشان دادند.

اعضای این گردهایی اعلام کردند که این تظاهرات ضد دولتی از محله‌ها و بخش‌هایی از کشور به یک تظاهرات ملی در 5 ژوئن در آسونسیون، پایتخت پاراگوئه تبدیل خواهد شد.

این سازمان‌ها این طور بیان کردند که توزیع ناعادلانه زمین‌های دهقانان و تعویض الگوی کشت و صادرات از دسته عواملی هستند که به سودجویان اجازه می‌دهند بر اقتصاد پاراگوئه تسلط یابند.

سازمان‌ها و نهادهای حاضر در این گردهمایی تمایل خود را برای  مشارکت با سازمان‌های پیشرفته‌ای که در حال مبارزه برای بهینه کردن بهداشت و درمان، آموزش رایگان و با کیفیت و ... هستند را نشان دادند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها