امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۹:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85087
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در اسلام آباد، اعضای اپوزیسیون دولت پاکستان در اعتراض به عدم حضور نواز شریف نخست وزیر ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در اسلام آباد، اعضای اپوزیسیون دولت پاکستان در اعتراض به عدم حضور نواز شریف نخست وزیر این کشور به نشست‌های مجلس سنای پاکستان، اعتصاب کردند.

اعتصاب کنندگان می‌گویند که نواز شریف یک سال است که در نشست‌های مجلس سنای پاکستان حضور نیافته و این نشان می‌دهد که اهمیتی برای سناتورهای این کشور قائل نیست.

گفته می‌شود که اعضای اپوزیسیون دولت پاکستان تصمیم گرفته‌اند با عدم حضور در نشست‌های مجلس سنا و مجلس ملی این کشور به دولت نواز شریف اعتراض کنند.

اعضای حزب «تحریک انصاف» و سایر اعضای اپوزیسیون نیز با سر دادن شعارهای ضد دولتی قصد خارج شدن از ساختمان مجلس ایالتی «پنجاب» را داشتند که در بیرون از این مجلس با اعضای حزب «مسلم لیگ» شاخه نواز شریف (حزب حاکم) درگیر شدند و این موضوع سبب اعتصاب سراسری علیه دولت پاکستان شد.

«آصف محمود» از اعضای حزب تحریک انصاف به خبرنگاران گفت که رفتار ناشایست اعضای حزب حاکم و عمل نکردن نواز شریف به تعهداتش، باعث شده تا اعضای اپوزیسیون دست به اعتصاب بزنند و چون نظام دموکراسی این اجازه را به آن‌ها می‌دهد تا نسبت به وضع موجود معترض باشند بنابراین اعتراض‌ها ادامه می‌یابد.
انتهای پیام/.
برچسب ها:
آخرین اخبار