امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۲:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85097
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از آسوشیتدپرس، دهها نفر از کارمندان سازمان بنادر «پورتوریکو»، مجمع الجزایر تحت حاکمیت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از آسوشیتدپرس، دهها نفر از کارمندان سازمان بنادر «پورتوریکو»، مجمع الجزایر تحت حاکمیت آمریکا در شمال شرقی منطقه کارائیب، در اعتراض به سیاست های ریاضت اقتصادی واشنگتن در این منطقه اعتصاب کردند.

بنا بر این گزارش، دولت پورتوریکو که تحت نظر واشنگتن فعالیت می کند، به تازگی سیاست های اقتصاد ریاضتی را در این منطقه به اجرا درآورده تا به نحوی هزینه های دولت را کاهش دهد.

رهبران اتحادیه بنادر و کشتیرانی منطقه پورتوریکو اعلام کردند امروز چهارشنبه تمامی ادارات این سازمان تعطیل بوده است.

کارمندان سازمان بنادر پورتوریکو نیز گفتند آنها در اعتراض به اقدامات جدید دولت اعتصاب کرده اند. دولت پورتوریکو قصد دارد در اقدامی جدید، سازماندهی این نهاد دولتی را تغییر داده و احتمالا آن را با سازمانی دیگر ادغام کند. علاوه بر این، تغییراتی نیز در نحوه ارائه بیمه خدمات درمانی برای کارمندان این سازمان صورت می گیرد.

بنا بر این گزارش، کارمندان دولتی در منطقه پورتوریکو در دیگر بخش های دولت نیز اوایل ماه جاری میلادی اعتراضات مشابهی را صورت دادند.

بر اساس این گزارش، این اعتراضات همزمان با تصمیم فرماندار پورتوریکو برای کاهش هزینه های دولت در هشتمین سال رکود اقتصادی و مقابله با بدهی 73 میلیارد دلاری دولت در این مجمع الجزایر آغاز شده است.

پورتوریکو (Puerto Rico) مجمع‌الجزایری است در شمال شرقی منطقه کارائیب که از نواحی غیرضمیمه به خاک ایالات متحده آمریکا به‌شمار می‌آید و همچنان تحت حاکمیت سیاسی واشنگتن قرار دارد.

انتهای پیام/.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها