امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۵:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85107
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه الاهرام، شمارش آراء انتخابات مصر از ساعت 21 به وقت محلی (10:30 تهران) ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه الاهرام، شمارش آراء انتخابات مصر از ساعت 21 به وقت محلی (10:30 تهران) چهارشنبه‌شب آغاز شد و قرار است نتیجه نهایی تا روز یکشنبه و نهایتا دوشنبه اعلام شود.

الاهرام گزارش کرد: احتمال می‌رود که کمیته عالی انتخابات ریاست جمهوری مصر، نام رئیس جمهور جدید را دوشنبه اعلام کند و رئیس جمهور جدید نیز یک روز بعد مقابل دادگاه قانون اساسی سوگند یاد کند.

بر اساس نتیجه اعلام شده از شمارش آراء، عبدالفتاح السیسی با اختلافی زیاد از رقیب خود حمدین صباحی پیش است.

بر اساس اعلام کمیته عالی انتخابات مصر، تعداد مراکز اخذ رأی نزدیک به 14 هزار مرکز است که تا این لحظه (تنظیم خبر) بیش از 3000 هزار مرکز رأی شمارش شده است و السیسی با بیش از 7 میلیون رأی از صباحی پیش است.

همچنین قاضی عبدالعزیز سالمان دبیر کل کمیته انتخابات ریاست جمهوری مصر، اعلام کرد که کمیته گزارشی دریافت کرد که نشان داد روز سوم رأی‌گیری نیز بخوبی و با نظم به اتمام رسید.

انتخابات ریاست جمهوری مصر روز دوشنبه آغاز شد و قرار بود سه‌شنبه شب به پایان برسد اما کمیته انتخابات مصر، مهلت اخذ رأی را 24 ساعت، یعنی تا چهارشنبه شب تمدید کرد.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها