امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۱:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85123
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 50
روح الله برادری تهیه کننده فیلم سینمایی «خانه ای کنار ابرها» در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس با اعلام مطلب فوق اظهار داشت: فیلم سینمایی «خانه ای ...

روح الله برادری تهیه کننده فیلم سینمایی «خانه ای کنار ابرها» در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس با اعلام مطلب فوق اظهار داشت: فیلم سینمایی «خانه ای کنار ابرها» ساخته سیدجلال دهقانی اشکذری از اول مهر ماه به روی پرده سینماهای کشور خواهد رفت.

وی از سازمان توسعه سینمایی سوره به عنوان پخش کننده این اثر سینمایی یاد کرد و افزود:‌ طبق توافقات صورت گرفته با حوزه هنری و سازمان توسعه سینمایی سوره این اثر سینمایی از اول مهر ماه و هزمان با بازگشایی مدارس به روی پرده سینماهای کشور خواهد رفت.

بنابراین گزارش، خانه‌ای کنار ابر‌ها آشنایی دو جوان با مادر شهیدی است که در روند زندگی این دو تاثیر گذار خواهد بود و اتفاقاتی که پیرامون این آشنایی در داستان رخ می‌دهد. هدایت هاشمی و حامید کمیلی در خانه‌ای کنار ابر‌ها ایفای نقش می‌کنند. داستان این فیلم در دهه 60 می‌گذرد، جایی که دو دوست برای رسیدن به هدفی با یکدیگر همراه می‌شوند.

در این اثر سینمایی حامد کمیلی، هدایت هاشمی، آفرین عبیسی و نگار عابدی به ایفای نقش پرداخته اند.

فیلم «خانه ای در کنار ابرها» در بخش نگاه نو سی و دومین جشنواره فیلم فجر، نامزد دو سیمرغ بود که در بخش فیلم نامه موفق به دریافت دیپلم افتخار شد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها