امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۱۶:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85130
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 71
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمان، کتاب «بُن‌بست مستوفی» نوشته علی جمیل‌کرمانی با حضور آیت‌الله جعفری امام جمعه کرمان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمان، کتاب «بُن‌بست مستوفی» نوشته علی جمیل‌کرمانی با حضور آیت‌الله جعفری امام جمعه کرمان رونمایی شد.

یک تاریخ‌نگار در کرمان در آیین رونمایی از کتاب «بُن‌بست مستوفی» اظهار داشت: زحماتی که نویسنده کتاب «بُن‌بست مستوفی» درباره تاریخ کرمان متحمل شده قابل توجه است.

محمدعلی گلاب‌زاده ادامه داد: نویسنده کتاب «بُن‌بست مستوفی» به بخش‌هایی از تاریخ کرمان پرداخته است که دیگران به آن نپرداخته و یا نخواسته‌اند که به آن بپردازند، اما این نویسنده سعی کرده این تأملات را نداشته باشد.

وی بیان داشت: در برخی از موارد هم نویسنده کتاب «بُن‌بست مستوفی» به جزئیات وقایع نپرداخته است، زیرا گاهی نویسنده‌ها تصور می‌کنند، آن چه در ذهن خودشان هست، دیگران هم این موارد را می‌دانند.

گلاب‌زاده عنوان کرد: حضور آیت‌الله جعفری امام جمعه کرمان در برنامه‌های فرهنگی مانند آیین بزرگداشت استاد باستانی‌پاریزی و رونمایی از کتاب «بُن‌بست مستوفی» ارزشمند است.

وی بیان داشت: طی سال‌های گذشته مدیرانی مانند رئیس حوزه هنری استان کرمان در عرصه فرهنگ و هنر همراه هنرمندان بوده‌اند و امیدواری برای این قشر به وجود آوردند.
انتهای پیام/80019/ش20/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها