امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۵:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85136
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرنگار فرهنگی فارس، این روزها اکثر کشورهای عربی برای ارائه یک تا چند ده سریال به مردم کشورهای‌شان در ماه رمضان در حال تلاش و رقابت ...

به گزارش خبرنگار فرهنگی فارس، این روزها اکثر کشورهای عربی برای ارائه یک تا چند ده سریال به مردم کشورهای‌شان در ماه رمضان در حال تلاش و رقابت هستند.

بنابر این گزارش، جریان رسانه‌ای مقاومت نیز از این عرصه عقب‌نمانده است و در همین راستا شبکه تلویزیونی الاقصی متعلق به جنبش مقاومت اسلامی(حماس) در حال ساخت سریالی با عنوان «روح» است.

این سریال که قرار است در رمضان سال جاری به نمایش درآید، جزئیات زندگی مردم نوار غزه در 7 سال گذشته را به‌تصویر می‌کشد و مجموعه داستان‌های حقیقی از خصوصیات و حالات جامعه فلسطینی در مقابله با رژیم صهیونیستی را روایت می‌کند.

عماد التیلاوی کارگردان این سریال تلویزیونی که تصویربرداری آن آغاز شده می‌گوید: این سریال یکی از بزرگترین سریال‌ها در نوع خود در فلسطین است که در 30 قسمت 35 دقیقه‌ای ساخته می‌شود.

وی می‌افزاید: در این سریال 150 بازیگر و کادری متشکل از 20 همکار فنی ما را همراهی می‌کنند که همگی از غزه هستند و این در نوع خود بی‌نظیر است؛ اگر چه امکانات ما کم و اندک است اما مشکلات موجب کنار نشستن از تولید این سریال نمی‌شود.

بنابر این گزارش، این سریال در ادامه جریان سریال‌سازی فلسطین است اما از خصوصیات این سریال صحنه‌های اکشن و درگیری است شامل صحنه‌هایی از جمله تعقیب‌وگریز، گلوله‌باران و دستگیری‌هاست و به نوعی دوربین درگیری‌های صهیونیست‌ها و فلسطینی‌ها را دنبال می‌کند.

ابراهیم مسلم تهیه‌کننده این سریال اما درباره هدف از ساخت آن می‌گوید: ما می‌خواهیم بگوییم جوانان فلسطینی عاشق مرگ نیستند اما آنچه آنها را دست به سلاح می‌کند دیدن ظلم‌ها و مشکلات و بدبختی‌ها و تجاوزها علیه مردم فلسطین است.
 
 
 
انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار