امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۲۲:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85138
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران، احمد شایانفر مدیر اجرایی مرکز ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران، احمد شایانفر مدیر اجرایی مرکز نشر هاجر اظهار داشت: در این کتاب پس از مفهوم‌شناسی مقاوم‌سازی اقتصاد، ابتدا توسعه فرهنگی، سپس توسعه اقتصادی و آنگاه رابطه فرهنگ و اقتصاد و چگونگی پویایی و بالندگی اقتصاد مقاومتی در بستر فرهنگ دینی مورد توجه قرار گرفته است.

وی افزود: در انتهای نوشتار به آسیب‌شناسی فرهنگی- اقتصادی و راه‌های بهسازی آن توجه شده و بایسته‌ها و الزامات فرهنگی در تحقق اقتصاد مقاومتی بازگو شده است. البته در این راستا به نقش پررنگ مردم و دولت اسلامی در تحقق اقتصاد مقاومتی نیز دریچه‌ای گشوده شده است.

شایانفر اظهار داشت: توسعه فرهنگی پیش نیاز توسعه اقتصادی، باز تبیین رشد و توسعه اقتصادی در اسلام، تاثیر فرهنگ بر زیرساخت‌های اقتصادی، تحقق اقتصاد مقاومتی در بسترهای فرهنگی، نقش دولت و مردم در تحقق اقتصاد مقاومتی و آسیب‌شناسی فرهنگی اقتصادی و راه‌های بهسازی آن عناوین فصل‌های این کتاب را تشکیل می‌دهند.

وی اضافه کرد: کتاب نقش فرهنگ در مقاوم‌سازی اقتصاد توسط مرکز نشر هاجر و به قلم سیدحسین اسحاقی در 276 صفحه و تیراژ 2000 نسخه، با قیمت 78000 ریال منتشر شده است.
انتهای پیام/2258/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها