امروز : جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 28
۱۳:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85152
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
علی‌اکبر حاج مومنی مدیر روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با ...

علی‌اکبر حاج مومنی مدیر روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اعلام این خبر اظهار داشت: حکم آقای علیرضا مختار‌پور برای عضویت در هیأت امنای نهاد کتابخانه‌های کشور از سوی حسن روحانی رئیس‌جمهور به امضا رسید.

وی گفت: تاریخ امضای این حکم پنجم خرداد است و از این تاریخ آقای مختار‌پور به مدت 4 سال به عنوان عضو هیأت امنای نهاد منصوب شده‌اند.

این مقام مسئول در نهاد کتابخانه‌ها در پاسخ به اینکه برای معرفی دبیر‌کل باید ابتدا فرد به عضویت هیأت امنا منصوب شود و پس از آن از میان اعضای هیأت امنا دبیر‌کل معرفی شود، توضیح داد: ابتدا باید فرد به عضویت هیأت امنا منصوب شود چرا که دبیرکل نهاد کتابخانه‌ها از سوی وزیر معرفی می‌شود اما هنوز حکم دبیر‌کلی ایشان ابلاغ نشده و ما اطلاعی نداریم.

گفتنی است در حال حاضر اعضای هیأت امنای نهاد کتابخانه‌های عمومی حدود 10 نفر هستند که علی جنتی وزیر ارشاد رئیس هیأت امنا، محمد‌حسین ملک‌احمدی، صالحی امیری، سید‌عباس صالحی، حجت‌الاسلام حسینی، مهدی چمران و خانم‌ها اعصاره و وزیر‌پور از جمله این اعضا به شمار می‌روند البته نماینده معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی و یک نماینده از مجلس نیز در این هیأت عضویت دارند.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها