امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۱۹:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85166
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۰۶
تعداد بازدید: 122
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، جواد کریمی‌قدوسی صبح امروز در جمع مردم مشهد در مسجد حسین‌بن علی (ع)، با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، جواد کریمی‌قدوسی صبح امروز در جمع مردم مشهد در مسجد حسین‌بن علی (ع)، با بیان اینکه قدرتی که نمایندگان مجلس برای دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب

دارند، نشأت گرفته از خود مردم است، اظهار کرد: در خصوص مسائل فرهنگی کشور، هشدارهایی به وزیر فرهنگ و ارشاد داده شد اما نمایندگان مجلس هنوز امیدوارند تا با گذشت زمان مشکلات موجود برطرف شود.

وی در خصوص مذاکرات هسته‌ای با گروه 1+5 نیز افزود: این که بگوییم ما مخالف مذاکره هستیم، باطل است اما بنا بر فرمایش مقام معظم رهبری، علم مذاکرات باید در دست جمهوری اسلامی باشد و از موضع قدرت به این مسئله ورود پیدا کند.

کریمی‌قدوسی خاطرنشان کرد: ملت ایران روی اصل مذاکره اجماع دارند اما دولتمردان از آنجا که می‌خواستند، نقد توافق‌نامه ژنو موجب آگاهی مردم از محتوای این مذاکرات نشود، آن را تندروی خواندند و امثال بنده را هم بی‌سواد تلقی کردند.

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب فرمودند که تنها دستاورد توافقنامه ژنو، اثبات دشمنی آمریکا بود، اضافه کرد: توافقنامه ژنو که از سوی سیاست‌مداران آمریکایی طراحی شده بود و تیم مذاکره‌کننده کشورمان تنها آن را امضا کردند، زبان دشمن را دراز کرد چرا که محتوای این توافقنامه تسیلم محض است.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی افزود: اگر اوباما گفت که ما می‌خواستیم، پیچ و مهره هسته‌ای ایران را باز کنیم اما نتوانستیم، حالا با امضا توافقنامه ژنو عملا پیچ و مهره‌های فناوری هسته‌ای کشورمان باز شد.

وی با اشاره به اینکه ما اکنون 19 هزار سانتریفیوژ داریم، تصریح کرد: در مذاکرات وین 4 که عملا مذاکرات به بن‌بست رسید، آمریکا گفته بود که ما باید تنها 500 سانتریفیوژ داشته باشیم.

وی ادامه داد: در توافقنامه ژنو با صراحت اعلام کرده است که آب سنگین اراک باید تعطیل شود و تحریم‌ها نیز در بخش هسته‌ای طی 20 سال آینده برداشته خواهد شد.

کریمی قدوسی خاطرنشان کرد: دشمن به دنبال شکستن اجماع ایران بر سر حق انرژی هسته‌ای است تا بتواند به دنبال آن، بحران‌های جدید را آغاز کند که به امید خداوند هیچ‌گاه به خواسته خود نخواهند رسید.

وی با تأکید بر این که جوهره دشمن هیچ‌گاه به دوستی تبدیل نخواهد شد، اضافه کرد: روزی که توافقنامه ژنو به امضا رسید، آقای روحانی از آقای ضرغامی خواستند که در رسانه ملی جشن عمومی اعلام شود تا مردم متوجه نشوند که متحوای این مذاکرات چه بوده و چه دستاورد‌هایی داشته است و هنگامی هم که نقدها آغاز شد، منتقدان را بی‌سواد خواندند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تأکید کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی راهبردها و خط قرمزها را در مسئله هسته‌ای مشخص کرده‌اند که همان حقوق ملت ایران است و هیچ‌کس هم نباید از این خطوط عبور کند.

وی همچنین با انتقاد از ورود عناصر فتنه به دولت، اظهار کرد: در حال حاضر تمامی عناصر فتنه که آبروی ملت ایران را بردند، به سر کار برگشتند که نمونه آن هراتی، فردی است که به امام راحل (ره) هتاکی کرد.

کریمی در پایان با تأکید بر اینکه حاشیه‌ها مانع از حل مشکلات کشور می‌شود، خاطرنشان کرد: اگر رئیس جمهور در ابتدای دوران تشکیل کابینه خود، همه را برای تحقق اقتصاد مقاومتی بسیج می‌کرد، امروز بخشی از مشلاکت اقتصادی کشور حل می‌شد.
انتهای پیام/70020/ش40

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها