امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۲:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85190
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۰۷
تعداد بازدید: 63
به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار حسین سلامی جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه جشنواره ...

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار حسین سلامی جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه جشنواره فرهنگی ثار‌الله در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه دلیل افول قدرت‌های جهان کفر و ظهور قدرت جهان اسلام چیست، اظهار داشت: موفقیت‌هایی که نظام اسلامی در عرصه‌های دفاعی، اقتصادی، علمی، محیط فناوری و همچنین گسترش بیداری اسلامی در عالم اسلام و تنگ شدن راه نفس قدرت‌های بزرگ بدست آورده نشان می‌دهد که یک قدرت جدید به نام اسلام در حال شکل‌گیری است و روز به روز نیز این قدرت در حال توسعه است.

وی ادامه داد:‌ در حالی که مرزهای قدرت جهان استکبار تنگ می‌شود و موازنه به نفع مسلمانان در حال تغییر است و به هر زمانی که توازن قوا تغییر کند به این معنی است که ساختار هندسه قدرت جهانی تغییر کرده است.

سلامی افزود: در حال حاضر تغییر هندسه قدرت به این معنی است که قدرتی به نام اسلام در حال ظهور است که تحولات سیاسی رادر جهان شکل می‌دهد و محور تحولات سیاسی شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها