امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۵:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85192
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۰۷
تعداد بازدید: 32
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ‌سیدحسن خمینی در پایان بازدید از فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین گفت:‌ ...

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ‌سیدحسن خمینی در پایان بازدید از فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین گفت:‌ خوشحالم که در چنین مجموعه‌ای امروز حضور پیدا کردم و جا دارد که از این عزیزان تقدیر کنیم. امیدواریم در آینده شاهد موفقیت‌های بیشتر این عزیزان به خصوص در پارالمپیک باشیم.

وی در پاسخ به این سوال که در خصوص حضور تیم ملی فوتسال در جام جانی چه نظری دارد گفت: انسان با امید زنده است و امیدواریم بازی‌های خوبی را به نمایش بگذاریم. گروه راحتی قطعا نداریم اما امیدوارم ایران حریف دست و پا بسته‌ای نباشد چون مردم به این تیم امید دارند و از تمام توانمندی‌های خود استفاده کنند و خدا هم کمک کند تا نتایج خوبی کسب کنیم.

نوه امام راحل در پاسخ به این سوال که به نظرت قهرمان جام جهانی چه تیمی خواهد شد، گفت: نمی‌دانم.

سیدحسن خمینی در خصوص دیدگاهش درباره ورزش جانبازان و معلولین گفت: کمک به ورزش این قشر از جامعه صرفا کمک به ورزش نیست بلکه کمک به سلامت کل جامعه است. ما در همه عرصه‌های سلامتی باید کمک کنیم امیدواریم این روند خوب باشد.
انتهای پیام/ش
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها