امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۳:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8522
تاریخ انتشار: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۵۵
تعداد بازدید: 60
‌حجت‌الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی در گفت‌‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با بیان اینکه از دیدگاه من همراهی احمدی‌نژاد با مشایی خلاف قانون بود، اظهار ...

‌حجت‌الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی در گفت‌‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با بیان اینکه از دیدگاه من همراهی احمدی‌نژاد با مشایی خلاف قانون بود، اظهار کرد: مردم ایران 34 سال پیش شاه را از کشور بیرون کردند تا هرکسی نتواند برایشان تعیین تکلیف کند.

وی افزود: ملت ایران به آن حد از رشد فکری، عقلی و سیاسی رسیده‌اند که خودشان سرنوشت کشورشان را انتخاب کنند و این گونه تبلیغات نمی‌تواند بر انتخاب آنها تأثیر بگذارد.

نماینده فلاورجان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: پس از این اقدام رئیس‌جمهور بیش از 150 نماینده مجلس اعتراض‌نامه‌ای به رفتار آقای احمدی‌نژاد امضا کردند و‌ آن را به قوه قضائیه برای پیگیری ارسال کردند.

وی ادامه داد: خود من نیز در صحن علنی تذکری در این ارتباط دادم و خلاف قانون بودن آن را از تریبون مجلس اعلام کردم بدین مضمون که همراهی احمدی‌نژاد به قصد حمایت از یک کاندیدا و به ویژه تبلیغاتی که در نشست خبری برای مشایی کرد اقدامی خلاف قانون بود.

موسوی تصریح کرد: این مسئله یک تخلف آشکار انتخاباتی بود که امیدواریم هر چه زودتر توسط شورای نگهبان رسیدگی شود.
انتهای پیام/63008/ع30/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها